4000TL altı monitör önerisi

Bütçe
2500-4000
Vatan şart mı hocam? Tam bir kazıkçı yeri bana kalırsa.

Hocam Konya'da yaşıyorum attığın linkteki ürün vatandakiyle aynı fiyat sanırım Konya'daki Teknosa çok büyük olmadığı için birçok ürün bulunmuyor ama varsa başka tavsiyeniz dinleyebilirim babamın kartı vatan da 12 aya kadar 0 vade farkı tanıdığı için orayı tercih etmek ona daha da mantıklı geliyor.

Hocam Konya'da yaşıyorum attığın linkteki ürün vatandakiyle aynı fiyat sanırım Konya'daki Teknosa çok büyük olmadığı için birçok ürün bulunmuyor ama varsa başka tavsiyeniz dinleyebilirim babamın kartı vatan da 12 aya kadar 0 vade farkı tanıdığı için orayı tercih etmek ona daha da mantıklı geliyor.

Mağaza yerine interneti tercih edemez misiniz? Ayrıca elinizde 4000 TL bulunmuyor muydu?

Mağaza yerine interneti tercih edemez misiniz? Ayrıca elinizde 4000 TL bulunmuyor muydu?

Hocam bababank sağ olsun aslında 3200 TL param vardı fakat o fiyata monitör yoktu bende abimden biraz para alırım ümidiyle konuyu açtım babama söylediğimde kendisi Vatan'da yaptığı aliş verişte vadesiz alabileceğini ama kredi limitinin 4600 küsur olduğunu söyledi.

Hocam ev ahalisi olarak maalesef ki internet alışverişlerinde trajikomik kırgınlıklarımız var yine de vatan olmazsa bir şekilde ikna ederim fakat ben göz attığımda vatan da bütceme çok güzel monitörler gördüm eğer göz atmadıysanız göz atın lütfen siz bilgilisiniz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı