4000TL bütçe ile ekran kartı önerisi

ellas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 4000TL bütçe ile nasıl bir ekran kartı tercih etmeliyim? 2. El veya sıfır fark etmez, param güvende seçeneği ile alışveriş yapabilirim. Kendim şu an GTX 1060'a sahibim, bir yandan da yatırım olsun istiyorum. Nasıl bir şey tercih etmeliyim acaba?

Merhaba arkadaşlar, 4000TL bütçe ile nasıl bir ekran kartı tercih etmeliyim? 2. el veya sıfır fark etmez, Param Güvende seçeneği ile alışveriş yapabilirim. Kendim şu an GTX 1060'a sahibim, bir yandan da yatırım olsun istiyorum. Nasıl bir şey tercih etmeliyim acaba?

2060 Super olabilir zorlasan RTX teknolojilerinden yararlanın derim ama gene de AMD dende güzel kartlar alabilirsiniz. Yani hatta belki 3060 bile bulursun ama mining olayı olabilir ha sıfır diyorsan çok bir şey yok yani 0 alacaksan 1060'dan geçtiğine değecek bir kart var mı bilmiyorum. Ben olsam da 2.el RTX 2060 ya da 2060 Super tercih ederdim ve RTX 2060'i 3.000 ila 3500'e bulursunuz temiz.

Merhaba arkadaşlar, 4000TL bütçe ile nasıl bir ekran kartı tercih etmeliyim? 2. El veya sıfır fark etmez, Param Güvende seçeneği ile alışveriş yapabilirim. Kendim şu an GTX 1060'a sahibim, bir yandan da yatırım olsun istiyorum. Nasıl bir şey tercih etmeliyim acaba?

İkinci el temiz RX6600 alıp üstüne kalan paraya biraz daha ekleyip PSU nuzu değiştirmek en mantıklı tercih olacaktır.

Geri
Yukarı