1200TL bütçe ile ekran kartı önerisi

Bütçe
1200TL
Öncelikle iyi forumlar, kendi toplayacağım sistem için maksimum 1200TL bütçe ile ekran kartı almak istiyorum. Eğer güzel bir ekran kartı çıkmazsa sıfır XFX RX 550 2 GB model ekran kartını almayı düşünüyorum.

Bilgisayarlardan pek anlayan birisi değilim ve sistemimi aşağıya bırakıyorum, belki lazım olur,
Ryzen 5 3500 4.2GHz işlemci.
Gigabyte GA-A320M S2H anakart.
Corsair Vengeance 8x2(16 GB) RAM.
WD Green 240GB SSD.
Seagate Barracuda 1TB HDD.
Cougar cgr-ST-500 500W 80+ PSU.

RX 550 4 GB bütçen yetiyorsa al.

Sanırım doğru anlatamamış olabilirim, yazdığım bütün parçalar elimde, sadece ekran kartı arıyorum yine de yorumun için teşekkürler.
Öncelikle yanıtın için teşekkürler ama LP ekran kartları eski bilgisayarlarda kullanılıyormuş, XFX daha mantıklı gibi.

RX 550 daha fazla performans veriyor diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 550 4 GB ise evet daha fazla performans veriyor ama 2 GB ise aynılar.

Sanırım doğru anlatamamış olabilirim, yazdığım bütün parçalar elimde, sadece ekran kartı arıyorum yine de yorumun için teşekkürler.

Öncelikle yanıtın için teşekkürler ama lp ekran kartları eski bilgisayarlarda kullanılıyormuş, XFX daha mantıklı gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bakabilirsiniz hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam XFX alınabilir Türkiye'de pek taninmasada Amerika'da çok tanınan bir markadır alabilirsiniz idare edebilir sizi.
Yanıtın için teşekkürler, değerlendireceğim.
Evet, performansları aynı. Bir oyunda biri 10 FPS alır öbürü 9, başka oyunda biri 10 alır biri 9.
Teşekkürler, değerlendireceğim.
2. el bir gtx 1050 bulabilirseniz onu alın derim
Ne yazık ki bütçeme uygun bulamıyorum. not; elden teslim almam daha sağlıklı, en azından test etmek için ama maalesef çevremde bulamıyorum.
RX 550 4 GB bütçen yetiyorsa al.
Bütçemi aşıyor.
Evet eğer daha iyisini bulamazsam bunu almayı planlıyorum.

Bakabilirsiniz hocam.
Yanıtın için teşekkürler, videoyu daha önceden izledim ve daha çok kişiden bilgi almak için bu konuyu a

Tam olarak OC ne oluyor?

1620112137516.png

Hız aşırtma.
(Overclock)

Evet biliyorum çok pardon, kısaltımını yazınca anlamamıştım. Overclock yaptırma taraftarı değilim ömrü kısalıyor diyorlar, pek durumum olmadığı için kullanabildiğim kadar kullanma taraftarıyım. Kısacası overclock yaptırmayacağım, alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı