4000TL Civarı Oyun Bilgisayarı

Dostum bak senin şu anda elinde kavye + mouse+ monitör varsa 4000 TL' ye benim dediğim sistemi topla . Daha sonra tekrardan alırsın diğer bileşenleri . Ekran kartında ise 780 alman daha iyi olur açıkcası.

Ya ramleri niye 1866Mhz yapıyorsunuz siz adamla alay mı ediyorsunuz ya...
Adam İntel sisteme sıcak bakmıyorum diyor siz hala 1866Mhz ram öneriyorsunuz.

Anakart Asus M5A97 EVo R2.0
İşlemci FX8320 OC ile FX8350'ye yetişirsin.
Ram 1866Mhz yukarıda arkadaşların gösterdiği rami tercih edebilirsin. VATAN COMPUTER - CORSAIR - 8GB (2x4GB) Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9 Siyah So

Soğutucu olarak arkadaşımızın önerdiği soğutucu. GTX780 almak istersen özel tasarım soğutmalı kartları beklemeni öneriyorum

Tamam. Bilgisayarını İ7 işlemcili yapmak ve 780 almak istiyorsan 780 directcu ii ' yi bekle . O zamana kadar da biraz daha para biriktir.

Tamam. Bilgisayarını İ7 işlemcili yapmak ve 780 almak istiyorsan 780 directcu ii ' yi bekle . O zamana kadar da biraz daha para biriktir.
İyi bekleyim bakalım ne zaman çıkar peki ?

- - - Güncellendi - - -

Ya ramleri niye 1866Mhz yapıyorsunuz siz adamla alay mı ediyorsunuz ya...
Adam İntel sisteme sıcak bakmıyorum diyor siz hala 1866Mhz ram öneriyorsunuz.

Anakart Asus M5A97 EVo R2.0
İşlemci FX8320 OC ile FX8350'ye yetişirsin.
Ram 1866Mhz yukarıda arkadaşların gösterdiği rami tercih edebilirsin. VATAN COMPUTER - CORSAIR - 8GB (2x4GB) Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9 Siyah So

Soğutucu olarak arkadaşımızın önerdiği soğutucu. GTX780 almak istersen özel tasarım soğutmalı kartları beklemeni öneriyorum
Özel mesaj atamıyorumda bana amd Tabanlı bi sistem yapar mısın? ilk bilgisayarımın işlemcisi amd di 3kere harddisk yandı ekran kartı değişti işlemci hala sağlam. 8350olabilir işlemci ekran kartıda amd olsun nvidia kullandım hep ama fiyatları çok abartılı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı