4000TL Intel i5 6500 GTX 970 Sistem Toplama

furkankota19

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, rica etsem isimlerini paylaşmış olduğum sisteme bir göz atar mısınız?
Arkadaşlar bu sistemi Vatan Bilgisayar'dan toplayacağım. Montajı ve kurulumu da orada yaptıracağım, yalnız Windows 10 için ayrıyetten 100 TL daha alınacak benden. Sizce orada mı kurdurmalıyım Windows'u ya da mahalle arası dükkanlarda mı? :) Sistemin şu haliyle fiyatı KDV dahil 3800 TL civarı. Eklemem gereken veya çıkarıp farklı bir şey koymamın gerektiği bir nokta varsa değinirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Size şiddetle ekran kartını 1060 yada RX 480 ile değişmenizi öneririm 900 serisi alınmaz artık birde GTX 970 ile 1060 arasında çok fark yok
MSI GTX1060 Gaming X 6GB GDDR5 192Bit (GTX 1060 GAMING X 6G)
(birde kasaya çok fazla para vermişsin bence şunlarada bakmanı tavsiye ederim
Aerocool V2X Red 3xUSB Siyah ATX Kasa
Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze Aktif PFC Güç Kaynağı )
Aeocool' un kalitesi konuşulur hocam. Ayrıca i5 6500 gtx 1060' a uzun ömürlü olmaz, fiyatı yükseltip anakartı Z serisi, işlemciyi 6600K yapmanı öneririm.

Aeocool' un kalitesi konuşulur hocam. Ayrıca i5 6500 gtx 1060' a uzun ömürlü olmaz, fiyatı yükseltip anakartı Z serisi, işlemciyi 6600K yapmanı öneririm.
i5 6500 fazlasıyla yeter GTX 1080 sisteme i5 6500 takanlar gördüm sıkıntı olmuyor

Sıkıntı olmasına olmuyor ben burda uzun ömürlülükten bahsediyorum.
arkadaş GTX 970 tercih etmiş ben sadece onun yerine neredeyse aynı fiyata daha performanslı bir kart tavsiye ettim bütçesi yeterse i7 alsın dediğiniz gibi daha uzun ömürlü olur ama bütçe olmayınca ...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı