4000TL Limitli Gaming Pc

• Konuyu başlatan Yasin Yavuz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
CHAMP modelinde VS650 modeli kullanılıyor ve bu 12V kanalından 554W güç verebiliyor.

Sonuç olarak yeni F/P ürünü kasalarımız bunlar arkadaşlar. Ayrıca ön porttaki 3.0 desteği de cabası. :)
Size katılmıyorum, kasa sistemde sorunsuz çalışacaktır ve bütçesi 4000 Tl olan bir sistemde i7 gereksiz değil. Ayrıca i5 4690k ile i7 4790k arasındaki performans farkı çok fazla.

Size katılmıyorum, kasa sistemde sorunsuz çalışacaktır ve bütçesi 4000 Tl olan bir sistemde i7 gereksiz değil. Ayrıca i5 4690k ile i7 4790k arasındaki performans farkı çok fazla.
Fiyat farkı da çok fazla. Arkadaşın 2k 144hz bir monitörü falan varsa belki bu farkı hissedebilir ya da render alacaksa. Öbür türlü bu işlemci farkının arkadaşa bir getirisi olmayacaktır. O kasa bence de yetebilir ama içinde bu kadar pahalı bileşenlerin olduğu bir biligsayarı 80+ serfitikası olmayan bir psu'ya emanet etmek istemem açıkçası. Marka Corsair olduğu için yine belli standartların üstündedir ama yine de o kasa bence yetersiz.

Eğer kasadan bu kadar kısılacaksa, i7 almak yerine anakarttan da kısılıp gtx980 almak bence çok daha mantıklı olur bir oyun sistemi için. Ha gtx980'i o psu'ya emanet eder miyim? O da hayır.

Teşekkürler, bu sistemdeki parçaları biraz gereksiz buldum.

Bence mantıksız bir düşünce gaming pc sadece playstation gibi oyun oynuyacağın anlamına gelmez eğer kişi render işlerinle uğraşıyorsa şuan konuştuğunuz kelimeye tam aksi bu sistem zayıf diyorum.

Ben bazı programlar kullanıyorum ve bazen bilgisayarımı çift işlemci ile modifikasyon yapasım geliyor , ihtiyaç var , ihtiyaç var kendinize göre konuşmayın .

Adsız.png

Bence mantıksız bir düşünce gaming pc sadece playstation gibi oyun oynuyacağın anlamına gelmez eğer kişi render işlerinle uğraşıyorsa şuan konuştuğunuz kelimeye tam aksi bu sistem zayıf diyorum.

Ben bazı programlar kullanıyorum ve bazen bilgisayarımı çift işlemci ile modifikasyon yapasım geliyor , ihtiyaç var , ihtiyaç var kendinize göre konuşmayın .

Eki Görüntüle 33824
Ben genel ihtiyaçlar açısından konuşuyorum. Arkadaşın eğer farklı bir ihtiyacı varsa zaten konu içinde belirtebilirdi. Ama i7'yi geçersek parçalara o kadar para verip o kasaya koymak her durumda mantıklı değil. 200R bile o kasadan daha iyi çoğu yönüyle. Eğer illa ucuz alacağım deniyorsa kasa, daha ucuz bir psu'suz kasa alınıp yanına güzel bir psu alınabilir. Dünyanın hiçbir yerinde bu sisteme bu kasayı önermezler. İnsan gerçekten hayret ediyor. Bu arada benim alacağım kasa olur kendisi bu kadar kötülediğime bakmayın. Ama benim sistemim 4000 liralık değil 2000 liralık bir sistem. Elimde olsa her türlü c70, 400r ya da thermaltake'in çözümlerinden yana kullanırdım hakkımı.

Ben genel ihtiyaçlar açısından konuşuyorum. Arkadaşın eğer farklı bir ihtiyacı varsa zaten konu içinde belirtebilirdi. Ama i7'yi geçersek parçalara o kadar para verip o kasaya koymak her durumda mantıklı değil. 200R bile o kasadan daha iyi çoğu yönüyle. Eğer illa ucuz alacağım deniyorsa kasa, daha ucuz bir psu'suz kasa alınıp yanına güzel bir psu alınabilir. Dünyanın hiçbir yerinde bu sisteme bu kasayı önermezler. İnsan gerçekten hayret ediyor. Bu arada benim alacağım kasa olur kendisi bu kadar kötülediğime bakmayın. Ama benim sistemim 4000 liralık değil 2000 liralık bir sistem. Elimde olsa her türlü c70, 400r ya da thermaltake'in çözümlerinden yana kullanırdım hakkımı.

Arkadaş'a ben bişey demiyorum bazı arkadaşlar var '' 4000 TL '' bilgisayar olmaz git doğan al gibi burda yazmadılarda biliyorum ben öle insanları yazacaklarınıda düşünüyorum . Bu arada dediğin şey mantıklı şöle bişey var 4000 tl bir sisteme para harcıyorsan o sistemin herşeyi mükemmel olması gerekir , mantık buysa çok haklısınız @the tramp

Benim anladığım kadarıyla arkadaş monitor de istiyor. Bu yüzden ya kasadan kısacak ya da psu'dan.Anakartı yükseltebilir o zaman.
Asus z97 k ya da asus z97 a olabilir. Bütçen daha fazlaysa diğer yorumlarda kurulmuş olan sistemler çok daha mantıklı. Benim demek istediğim herşeyin her zaman en iyisini alamazsın. Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı