4000TL Ryzen 5 2600 Sistem Toplama

Pahalı Strix stoklarda yok maalesef. Sanırım Sapphire' den başka şansın yok. Nitro+ verseler kabul et derim gerçekten güzel ve soğutması iyi kart.

Ben de strix modelini 1019a verdiklerini söyledim onu istiyorum o zaman dedim sonuçta aynı gün içindeki fiyatlar baz alınmalı. Öteki türlü mağdur olan ben olacağım.

Ben de strix modelini 1019a verdiklerini söyledim onu istiyorum o zaman dedim sonuçta aynı gün içindeki fiyatlar baz alınmalı. Öteki türlü mağdur olan ben olacağım.
Şuan stoklarında yok o yüzden iade yaparlar muhtemelen. Bir sorun getirebilirler mi diye yoksa başka marka model seçmekten başka şansınız yok sanırım.

Hediye çeki + ürün ücreti talep edeceğim. Zira mağdur edilen benim Asus rog strix 1200TL bandında bulamam bu saatten sonra 1019TL ye satılıyordu zira. Gerekirse haklarımı kullanıp gerekli yerlere şikayet edeceğim.

Hediye çeki + ürün ücreti talep edeceğim. Zira mağdur edilen benim Asus rog strix 1200TL bandında bulamam bu saatten sonra 1019TL ye satılıyordu zira. Gerekirse haklarımı kullanıp gerekli yerlere şikayet edeceğim.
Yanlış anlama ama 1019 TL'ye satılıyorsa o zaman neden aldınız aldıktan sonra mı düştü yoksa?
Ne yapmayı düşünüyorsunuz peki?

Yanlış anlama ama 1019 TL'ye satılıyorsa o zaman neden aldınız aldıktan sonra mı düştü yoksa?
Ne yapmayı düşünüyorsunuz peki?

Ürün para iadesi ve bir üst modeli alabilmem için hediye çeki şeklinde bir mesaj attım gayet kibar ve anlaşır şekilde olması gerektiğini gibi. O ürün konuyu açıktan sonra stokta kalmadı ne yazıkki o sebeple kaçırdım. Sistemsel hata sebebiyle stoklardan düşmeyen Msi i satın aldım bu da benim hatam değil 5 lira verdiğim ürün 1 hafta sonra 7 lira olursa mağdur olan ben olurum çünkü. 1900 civarı olsa çekinmeden 1060 6GB Gaming x alırdım.

Sorun çözülmezse 1349TL’ye belki Asus Rog Strix i alırım veya Vatan’da stoğa girerse Msi alırım tekrar HB’den almam bu şekilde davranış sergilerlerse.

Size kalmış ama Sapphire Nitro modeline yönelin derim Hepsiburada onu veriyorsa bence en iyi seçenek olacaktır. Olmadı Dual modeli de iyi seçenek olacaktır. Arka plakası yok ama pek dezavantaj değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı