4000TL tablet önerisi

iPad 9 ve 200-300TL'lik bir kalem alınabilir ama bütçeyi biraz aşar. Yine de Android almaktan iyidir ama aşmak istemiyorsanız bütçeyi S6 Lite'da fena değil.

Son düzenleme:
iPad 9 ve 100-200TL'lik bir kalem alınabilir ama bütçeyi biraz aşar. Yine de Android almaktan iyidir ama aşmak istemiyorsanız bütçeyi S6 Lite'da fena değil.

Bende şu an tam ona bakıyordum hocam ve kaleminin pahalı olmasından tam vazgeçecektim sizin yanıtınızı gördüm şimdi kalem orijinal olmayınca sıkıntı çıkarmaz değil mi? Ayrıca varsa kalem öneriside alabilir miyim sizden?

Bende şu an tam ona bakıyordum hocam ve kaleminin pahalı olmasından tam vazgeçecektim sizin yanıtınızı gördüm şimdi kalem orijinal olmayınca sıkıntı çıkarmaz değil mi? Ayrıca varsa kalem öneriside alabilir miyim sizden?

Tabii ki orijinali tutmaz ama Logitech crayon iş görür ve 400TL civarında, zaten daha ucuzuna çok kaliteli şeyler beklemeyin. Tablet içinde dediğim gibi iPad'i tutmaz ama bütçe sıkıntıysa ve 2.el olmasını istemiyorsanız S6 Lite'da alınabilir.

Tabii ki orijinali tutmaz ama Logitech crayon iş görür ve 400TL civarında, zaten daha ucuzuna çok kaliteli şeyler beklemeyin. Tablet içinde dediğim gibi IPad'i tutmaz ama bütçe sıkıntıysa ve 2.el olmasını istemiyorsanız S6 Lite'da alınabilir.

Aynen hocam bende Logi Crayon çizim incelemelerini izliyordum sanırım fiyatına değer Trendyol'da 400TL'ye buldum bir tane çok teşekkürler yardımlarınız için. Şu anda toplam 5000 gibi bir rakama bitecek iş alacaklarım ise iPad 9 ve Logi Crayon.

Aynen hocam bende logi crayon çizim incelemelerini izliyordum sanırım fiyatına değer Trendyol'da 400TL'ye buldum bir tane çok teşekkürler yardımlarınız için. Şu anda toplam 5000 gibi bir rakama bitecek iş alacaklarım ise iPad 9 ve logi crayon.

Rica ederim, sevindim yardımcı olabildiysem. Fiyat olarak da emin olun değer fiyatına. Evde halen kullanılan iPad 5.nesil tablet var ve performans pil eksikliği neredeyse yok, sapasağlam.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı