4000TL'ye kadar telefon önerisi

Hayırlı olsun.
Biz de İphone zamanla donuyor kasıyor diye biliyorduk yanlış anlatmışlar demekki Htc one m7 telefonum var 7 seneyi geçti ben yavaşladım o hala genç

Dün aldığım Note 9 Pro'dan yazıyorum. Tavsiye ederim pişman değilim. He bir de kesinlikle IPS LCD, süper AMOLED'den daha iyi görünüyor.

Kamera anlamında özellikle de ön kamerada IPhone'dan daha iyi hangisi var beni pişman etmeyecek?

Hocam burdan kamerayı karşılaştırabilirsiniz bu telefonlar arasında. Benim gözüme çarpan iPhone'da optik görüntü sabitleyici var diğerlerinin aksine, bir de Android olanların megapiksel değerleri daha yüksek. Kamera yazılımları konusunda ise Android'in iPhone'un gerisinde olduğunu düşünmüyorum, herhangi birinin sizi üzeceğini sanmıyorum.

Bir fikir oluşması için söylüyorum eskiyi getir yeniyi al kampanyası dahilinde ıphone 6'yı 1300 tl ye sayıp 4400 tl'ye SE alabalirsin.

Bir fikir oluşması için söylüyorum eskiyi getir yeniyi al kampanyası dahilinde iPhone 6'yı 1300 TL'ye sayıp 4400 TL'ye SE alabalirsin.

Zaten iPhone 6 telefonumu arkadaşıma sattığım halde bütçem 4000 kaskoyla 4265 son sınır oluyor.

Kanka android alacaksan note 9 pro, ios alacaksan iphone 7 al geç. Önemli konu androide geçmeli misin? Geçmemeli misin?

iPhone 8'e paran yeter bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…