4000TL'ye kadar telefon önerisi

Hayırlı olsun.
4000'i geçemem son nokta benim için A71 3150TL'ye vardı onu alacaktım 4200 oldu 2300'e Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB vardı o da uçtu 3000TL oldu iPhone devam etmek istiyorum ama bilemedim 4400TL'ye de iPhone 7 Plus 32 GB var onda da hafıza çok sıkıntı Android'e geçmekten de korkuyorum zamanla yavaşlıyor donuyor kasıyor.
Biz de İphone zamanla donuyor kasıyor diye biliyorduk yanlış anlatmışlar demekki :) Htc one m7 telefonum var 7 seneyi geçti ben yavaşladım o hala genç :D

iPhone 7 128 GB düşünüyorum. Şu an iPhone 6 32 GB kullanıyorum. Önceliğim fotoğraf kalitesi ve gündelik kullanım birinci planım hafıza da en az 64 olmalı. Android'e geçmekte kararsızım biraz ama Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Samsung A51 ve Samsung A71 düşünüyordum onların da fiyatı uçtu sonra yeni modeller çıktı son zamlar gelince de kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu hafta ya da haftaya almayı düşünüyorum. Sizden de başka telefon önerileri bekliyorum.

-iPhone 7 128 GB.
-Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB/128 GB.
-Samsung Galaxy A71.
-Samsung Galaxy A51.

Dün aldığım Note 9 Pro'dan yazıyorum. Tavsiye ederim pişman değilim. He bir de kesinlikle IPS LCD, süper AMOLED'den daha iyi görünüyor.

Kamera anlamında özellikle de ön kamerada IPhone'dan daha iyi hangisi var beni pişman etmeyecek?

Hocam burdan kamerayı karşılaştırabilirsiniz bu telefonlar arasında. Benim gözüme çarpan iPhone'da optik görüntü sabitleyici var diğerlerinin aksine, bir de Android olanların megapiksel değerleri daha yüksek. Kamera yazılımları konusunda ise Android'in iPhone'un gerisinde olduğunu düşünmüyorum, herhangi birinin sizi üzeceğini sanmıyorum.

iPhone 7 128 GB düşünüyorum. Şu an iPhone 6 32 GB kullanıyorum. Önceliğim fotoğraf kalitesi ve gündelik kullanım birinci planım hafıza da en az 64 olmalı. Android'e geçmekte kararsızım biraz ama Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Samsung A51 ve Samsung A71 düşünüyordum onların da fiyatı uçtu sonra yeni modeller çıktı son zamlar gelince de kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu hafta ya da haftaya almayı düşünüyorum. Sizden de başka telefon önerileri bekliyorum.

-iPhone 7 128 GB.
-Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB/128 GB.
-Samsung Galaxy A71.
-Samsung Galaxy A51.

iPhone 8'e paran yeter bence.

Geri
Yukarı