4000TL'ye Monitörlü sistem toplama

Son hali böyle oldu nasıl olmuş ?
Ara Toplam3.450,83 TL
Toplam KDV621,15 TL
Sepet Toplam Fiyatı4.071,98 TL
[TBODY] [/TBODY]
Bence gayet iyi olmuş. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Son hali böyle oldu nasıl olmuş ?
Ara Toplam3.450,83 TL
Toplam KDV621,15 TL
Sepet Toplam Fiyatı4.071,98 TL
[TBODY] [/TBODY]

Ekran Hariç benim topladığım sistem bariz daha iyi. Size önerim seçtiğiniz ekranı almanız ve samsung 850 evo 250 gb lık ssd yi de eksen bilgisayardan uygun fiatla alıp geri kalan bileşenleride vatandan toplayın derim. İlerde işlemci soğutucu alarak işlemciye overclock uygulayabilirsiniz.

Ekran Hariç benim topladığım sistem bariz daha iyi. Size önerim seçtiğiniz ekranı almanız ve samsung 850 evo 250 gb lık ssd yi de eksen bilgisayardan uygun fiatla alıp geri kalan bileşenleride vatandan toplayın derim. İlerde işlemci soğutucu alarak işlemciye overclock uygulayabilirsiniz.
Öyle olunca 4000 TL yi aşıyor. Bütçeyi 4000 TL belirtmiş sonuçta

OC yapmak pek istemiyorum açıkçası. Zaten Z97 PC Mate sorunlu bir anakart diye duymuştum. İzlediğim incelemelere göre de Savage serisi gayet iyi SSD konusunda.
En son attığım sistem içime sindi. Zaten işletim sistemide alacağım.

Tek içime sinmeyen kasa şuan, Spec-01 soğutma konusunda kötü diyorlar. Sanırım onuda ekstra fan ekleyerek çözebilirim. Veya sinerji.gen.tr'den başka kasa önerebilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı