400TL bütçe için Bluetooth müzik kulaklığı önerisi

Arkadasimda vardi, memnundu. Ses kalitesi iyi.
Disariya ses veriyor ama.
Teşekkürler hocam, bu benim de bir arkadaşımda var, baktığımda kulak pedleri boyutu küçük geldi gözüme. Böyle değil de kulağı tamamen içeri alan boyutlardaki kulak pedine sahip bir öneriniz var mıdır?
Örneğin Anker SoundCore Life Q10 nasıldır acaba?

Teşekkürler hocam, bu benim de bir arkadaşımda var, baktığımda kulak pedleri boyutu küçük geldi gözüme. Böyle değil de kulağı tamamen içeri alan boyutlardaki kulak pedine sahip bir öneriniz var mıdır?
Örneğin Anker Soundcore Life Q10 nasıldır acaba?

Evet, pedleri kucuk. @Rivadex hocam, istediginiz tarzda onerebilir.
Anker Soundcore Life Q10 iyi.

Q10'u bizzat kendim kullanıyorum, epey iyi bir kulaklık, pedleri de küçük değil. SoundSurge 85'in ses kalitesi bi' tık daha iyi, Q10 bass konusunda daha başarılı. SoundSurge 85 dışarıya ses verebiliyor, Q10'da kesinlikle böyle bir şey yok, acayip güçlü bir gürültü engelleyiciye sahip, hem dışarıya ses vermiyor, hem de dışarıdan neredeyse hiç ses almıyor. Q10 hakkındaki incelememi şuradan okuyabilirsiniz:
Fiyatını hak etmiyor, önermiyorum.

Q10'u bizzat kendim kullanıyorum, epey iyi bir kulaklık, pedleri de küçük değil.

Fiyatını hak etmiyor, önermiyorum.
Şu anda çok ciddi şekilde attığınız iki kulaklık arasındaydım zaten. Aslında normalde Q10 düşünüyordum, ama SoundSurge de iyiymiş anlaşılan.

Siz hangisini önerirsiniz ikisi arasından en çok?

Kendim de deneyimlediğimden Q10'u öneririm, SoundSurge 85 de epey iyi bir kulaklık, kendim bizzat memnun kaldığım için Q10 daha ağır basıyor bana.
Anladım, teşekkürler. Sanırım ikisi hakkında da biraz inceleme videosuna ihtiyacım var, ikisinin de + ve - yönlerini anlarsam daha iyi karar veririm bence.

Öneriler ve yardımınız için tekrardan teşekkür ediyorum :)
Kendim de deneyimlediğimden Q10'u öneririm, SoundSurge 85 de epey iyi bir kulaklık, kendim bizzat memnun kaldığım için Q10 daha ağır basıyor bana.
Yeniden selamlar hocam. Birtakım inceleme videolarından yeterince fikir edindim, özellikle Bass Up için Anker SoundCore Life Q10 tercih edeceğim. Size soracağım şey ise Bass Up ile deneyimleriniz, gerçekten iyi bir özellik mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı