400TL mekanik klavye önerisi

alila33

Hectopat
Arkadaşlar klavye yenilemeyi düşünüyorum da normalde 150 200 arasına normal RGB'li Rampage alacaktım, almışken bir 150 daha koyup mekanik almaya karar verdim.
Aklımda iki model var.
Rampage KB R206 select.
Gamepower Warlock compact.
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Son olarak Switch olayı var. Blue Switch ve red Switch olarak. Red Switch bildiğime göre daha sessiz bir yapısı var. Onunla alakalı da sormak istedim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS oyunları için red switch, Moba oyunları için blue switch. Gamepower almayın hocam.

Eskiden blue switch kullandım MOBA için. Şuan optik mekanik red switch var ve sizi temin ederim red switch veya optik mekanik her türlü blue switchten daha iyi bana kalırsa. Tabii bu kişiden kişiye değişir ama blue switch aşırı sesli. Cloud 2 gibi yalıtımı iyi olan bir kulaklıkla bile çok ses geliyordu. Şuan yeni klavyemde rahatladım.

S
Eskiden blue switch kullandım MOBA için. Şuan optik mekanik red switch var ve sizi temin ederim red switch veya optik mekanik her türlü blue switchten daha iyi bana kalırsa. Tabii bu kişiden kişiye değişir ama blue switch aşırı sesli. Cloud 2 gibi yalıtımı iyi olan bir kulaklıkla bile çok ses geliyordu. Şuan yeni klavyemde rahatladım.
Ses biraz rahatsız edebilir ama oyununa göre cidden fark ediyor hocam.

İlginize çok teşekkür ederim redragon araştırdım gerçekten de iyi marka bahsettiğim rampage modeline ne diyorsunuz bir incelerseniz size zahmet

Hocamın attığı red switch model türkçe değil, mavi olan alınabilir, rampageden daha iyi.
Türkçe olup olmaması bir şeyi değiştirmez.

Türkçe olup olmaması bir şeyi değiştirmez.
Ç tuşu için noktaya mı basılacak?

Geri
Yukarı