400TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400
Müşteri desteği. Sorun yaşarsanız markadan muhatap bulmanız zor, hatta imkansız.

Malzeme kalitesi. Kullanılan plastiğin kalitesi berbat. Arda fark edilecek, bariz kalite farkı var.

Anahtar kalitesi. Board kalitesi.

Plastik olarak bana bayağı sert geldiği için sağlamlık olarak hoşuma gitmişti. 1 - 2 defa masanın üstünden düşürdüm ancak kırılma gibi sorun yaşamadım. Müşteri desteği olarak haklı olabilirsiniz. Daha önce sorun yaşamadığım için müşteri hizmetlerine yazma gereği duymadım ama büyük ihtimalle ulaşmak zordur. Bu fiyat aralığında beni memnun etmişti. Tabii herkesin beklentisine göre değişir.

Markaların bir önemi yok, switch önemi var. Bu fiyat aralığında da bulabileceğin switch Outemu'dur onların da hepsi bir yerde "ağam yeter ben iptalim" diyor. Outemu bir klavye alıyorsanız önem vereceğiniz şey servis olsun, mesela gamepower'in servisi kargo parasını sana ödettiriyor. Hem klavyeye para veriyorsun bozuluyor, hem de garantiye gönderiyorsun yine para veriyorsun :)
Hocam attığım ürün Huano red switch kullanıyor, forumda bir konuda bahsedilmiş gayet iyi geldi bana.

Sağlamlık sizin için önemliyse taş gibi klavye. Ses olarak da gayet güzel. Bir sürü animasyon seçeneği var. Kendi programı falan var. Ben uzun zamandır kullanıyorum. Sağlamlık açısından bayağı güzel. Ses olarak da hoşuma gidiyor. Işıkları da gayet güzel. Almak isterseniz öneririm. Ara sıra İtopya'da 200 TL bandına düşüyor.
Bahsetmeyi unutmuşum red switch olursa işime gelir.
Attığınız ürünün Gamepower'dan pek farkı yok.

Berbat bir klavye.

Benim önerim:
Bahsetmeyi unutmuşum red switch olursa işime gelir

Yeni konular

Geri
Yukarı