400TL Oyuncu faresi önerisi

Öncelikle teşekkürler Elim büyük mouse dış görünüş olarak hoşuma gidiyor fps oyunların da nasıl performansı peki? yedek anahtar falan işi dediginiz gibi iyi olmuş sanırım onu almayı düşünücem

Bir ara CS GO oynuyordum. Şu sıralar Dota 2 ye sardım bayağı zormuş :) Neyse FPS oyunlarında da memnun edici performansı var. Şimdiye kadar atlama ya da herhangi bir ters bir şey ile karşılaşmadım. Bir de şöyle bir durum var. Buton dan atadığın 2 değer arasında dpi geçişi yapabiliyorsun. Rakiplerinde daha fazla geçiş seçeneği mevcut. Bence yetiyor fazlası da gereksiz ve hızını yavaşlatıyor. Farenin gereksiz yüksek fiyatları vardı. Fakat şu an daha uygun fiyatlara bulabiliyor. Üstündeki anahtarlar da omron takılı olanlar yanlış hatırlamıyorsam 50 milyon tıka kadar ömrü varken yedekler 10 milyon tık olması lazım. Farelerde en çok arıza yapan anahtarlarıdır. Hadi diyelim elindekiler arızalandı bir şekilde piyasada anahtar da satılıyor. 2 kablo ile gelmesi de güzel. Ürünün dayanıklı ve uzun ömürlü olması içinde her yönden gereken yapılmış gözüküyor. Açıkçası şimdilik ben memnunum...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı