400TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
400 TL
Ne yazık ki iade ettim kullanılmış ürün yolladılar. İade sonucunu bekliyorum.

Sanırım CH321'i alacağım, Anker kadar önerir misiniz hocam?
Bu arada bilginize, Tronsmart Sono sipariş geçtim. Yorumları ve izlediğim video testleri ile gayet içime sindi.
Hocam yorumlar birleşince bildirim gelmiyor. Ondan yeni gördüm. CH321 bence Tronsmart Sono'dan daha iyidir ama Sono da fena değildir.

Hocam yorumlar birleşince bildirim gelmiyor. Ondan yeni gördüm. CH321 bence Tronsmart Sono'dan daha iyidir ama Sono da fena değildir.
Mikrofonu dolayısı ile Sono yu seçtim biraz da, çıkarılabilir olması sebebi ile. Ayrıca malzemesi ve kafa bandı daha güzel geldi gözüme, tek endişem basslarda, çok kalite beklemiyorum ama hafiften hissettirmesi iyi olur, gelince bakacağız bakalım :)

CH321, Sono'dan daha iyi ama Sono da güzel tercihtir. Hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam, dediğiniz gibi kötü bir yorum görmedim Sono hakkında. Aslında ilk HS35 bakıyordum aynı fiyat bandında ama malzeme kalitesinden tut mikrofona kadar kötü yorumlar vardı hep, CH321'in de kafa bandı ve mikrofonun çıkmaması hoşuma gitmemişti, ayrıca 3.5mm jak kulaklık ile kendi ses kartımı kullanmak istediğimden Tronsmart Sono ağır bastı.
Kulaklık bugün elime geçti. Görünüm ve malzeme kalitesi olarak premiuma yakın bir kalitede. Rengi de internette dolaşan resimlerden daha hoş, metalik mürdüm rengi. Kafa bandı ayarı metal. Kulaklıkta logo olan kısımlar metal plastik alaşımı, plastikten çok daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Kulaklık pedleri aşırı rahat, keza kafa bandı da aynı şekilde, suni deri ve sünger var. Pedleri delikli. Bassları standart kullanımda boğuk geliyor ancak Realtek ses kartımdan ekolayzeri Güçlü yapınca bu sorun da ortadan kalktı, gayet kaliteli tiz / bass dengesi veriyor. Mikrofonu 90 ayarında ve +20 db de kullanıyorum, sesimi discorddan harika iletiyor. Fiyatını hak ediyor kısacası.

IMG.jpg

EQ.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı