400TL oyuncu kulaklığı önerisi

Ne kadar toxic birisin sen ya.
Toxic olmasının sebebi? Arkadaş çok güzel direnmiş, ben de gereken açıklamayı az önce yazdım, Rampage adlı markanın tek kaliteli olan ürünü Drop Plus, o da zaten E900 Pro çakması.
images (47).jpeg
images (48).jpeg

Beyler merhaba İncehesap iade şartlarını okudum ve.

cayma hakkından yararlanamayacağınız ürünler neler?​

➣ Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler.
➣ Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
➣ Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde,
➣ Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (kozmetik, kulaklık vb.) Ürünler iade alınamamaktadır.
➣ Her türlü yazılım ve programlar.
➣ DVD, vcd, CD ve kasetler.
➣ Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)

Ben burada kulaklığı deneyip beğenmezsem iade edemiyor muyum bunu merak ettim. (4. satır)

Beyler merhaba İncehesap iade şartlarını okudum ve.

cayma hakkından yararlanamayacağınız ürünler neler?​

➣ Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler.
➣ Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
➣ Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde,
➣ Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (kozmetik, kulaklık vb.) Ürünler iade alınamamaktadır.
➣ Her türlü yazılım ve programlar.
➣ DVD, vcd, CD ve kasetler.
➣ Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)

Ben burada kulaklığı deneyip beğenmezsem iade edemiyor muyum bunu merak ettim. (4. satır)

İçindeki köpük kartondan tutun bir şeye zarar vermez isen alırlar.

Merhaba arkadaşlar bugün ASUS TUF H5 Lite elime ulaştı ama şöyle bir sıkıntısı var kulaklığın üstündeki tuştan mikrofonu kapatıyorum ama mikrofon ses vermeye devam ediyor neden.

Yeni konular

Geri
Yukarı