400TL oyuncu kulaklığı önerisi

Garantisi yok sizin dediğiniz gibi şansa da bakıyor ama rampge ve ASUS'u aynı anda alın deneyim etseniz hangisinden pişman olacağınız kesin.

Yani ama böyle ürünlerde markaya da ödediğimizi düşünüyorum gerçi bütün ürünlerde markaya da ödüyoruz ama bilmiyorum ya şu an tek isteğim istediğim gibi olsun başka bir isteğim yok. Ama tabii ki ASUS daha kaliteli olacağını düşünüyorum.

Şans işi değil demedim ki? Bu bütçede Rampage alınmaz. Adam gelmiş "klavyede rampeyç iyı alın" diyor. Siz de ona uyup alsanız pişman olacaksınız.

Ben değil arkadaşlarım kullandı ve hepsi rezalet olduğunu söylüyor. Bir markayı eleştirmek için kullanmak gerekmiyor. Milyonlarca kullanıcın internette şikayetleri var.
Kimse bir şey eleştirmesin o zaman zaten bir şeyi eleştirmek için kullanmak gerekiyor.

Rampage şu an cidden çok iyi giden bir firma klavyeleri hariç çok güzel şeyler yapıyor Gamepower gibi boş markalar ile karıştırmayın.

Ayrıca milyonlarca şikayet falan da yok zaten o kadar büyük bir marka değil.

Dosya Ekleri

• sikayetvar.PNG
    sikayetvar.PNG
    35,2 KB · Görüntüleme: 23
Rampage şu an cidden çok iyi giden bir firma klavyeleri hariç çok güzel şeyler yapıyor Gamepower gibi boş markalar ile karıştırmayın.
Aynısın laciverdi. Hepsi aynı yerden çıkıyor James Donkey, Rampage, Gamepower hepsi rezil Çin firması.
Ayrıca milyonlarca şikayet falan da yok zaten o kadar büyük bir marka değil.
Mübağala denen şeyden haberiniz var mı?

Aynısın laciverdi. Hepsi aynı yerden çıkıyor James Donkey, Rampage, Gamepower hepsi rezil Çin firması.

Mübağala denen şeyden haberiniz var mı?

Bak canım kardeşim ben şu an kulaklığını kullanıyorum, önceden 3 yıl boyunca faresini kullandım arkadaşım şu an faresini ve kulaklığını kullanıyor ve ikimizde gayet memnunuz. Ayrıca neredeyse tüm mağaza yorumları 4 üzeriyken sen bu markaya rezil diyemezsin. Ben bu markayı abartmıyorum fiyatına göre gayet iyi ürün yapıyorlar.

Bak canım kardeşim ben şu an kulaklığını kullanıyorum, önceden 3 yıl boyunca faresini kullandım arkadaşım şu an faresini ve kulaklığını kullanıyor ve ikimizde gayet memnunuz. Ayrıca neredeyse tüm mağaza yorumları 4 üzeriyken sen bu markaya rezil diyemezsin. Ben bu markayı abartmıyorum fiyatına göre gayet iyi ürün yapıyorlar.
Derim. Rezil bir marka. Gerekçelerimde var boş yere marka kötülemiyoruz. Beni fanboylarla karıştırmayın.

@Casillas Ronaldo @FlexR hocalarım neden Rampage alınmazı daha iyi açıklayabilir diye düşünüyorum.

Derim. Rezil bir marka. Gerekçelerimde var boş yere marka kötülemiyoruz. Beni fanboylarla karıştırmayın.

@Casillas Ronaldo @FlexR hocalarım neden Rampage alınmazı daha iyi açıklayabilir diye düşünüyorum.

Rampage alınmaz diyorsun sebebini açıklamıyorsun. Çin markası diyorsun, diyelimki Çin markası şu an senin kullandığın ekipmandan giydiğin kıyafete kadar çoğu şey Çin menşeili zaten?

Rampage alınmaz diyorsun sebebini açıklamıyorsun. Çin markası diyorsun, diyelimki Çin markası şu an senin kullandığın ekipmandan giydiğin kıyafete kadar çoğu şey Çin menşeili zaten?
İkisi arasında fark var güzel arkadaşım, evet çoğu ürün Çin'de üretiliyor fakat Çin'de üreten kişiler Firmanın ta kendisi, fason marka olarak adlandırdığımız markalar "bilmediğiz" insanlardan hiç bir test yapılmadan ürün alıp, marka basıyor. Bunun sonucudun da Drop Plus gibi iyi, (GP) Mei RGB gibi leş kulaklıkları olabiliyor. Çünkü dediğim gibi ikisi arasında ki fark, ürünün yapılıp Rampage gibi markalara satıldıktan sonra marka basması, Çin'de kendi üretenler ise, mesela "xx" markası Çin'de üretip diğer Ülkelerde ki yayımcılarına veriyor, yani üreten de kendisi satan da.

Geri
Yukarı