400TL R5 3600'i̇ kule tipi soğutucu

Justpub

Hectopat
Arkadaşlar Ryzen 5 3600 işlemci için maksimum 400 TL bütçe ile alınabilecek en iyi fiyat performans kule tipi soğutucusunun hangisi olduğunu merak ediyorum. Listeye çok satıldığı söylenen birkaç ürün ekleyeceğim eğer sorunlu olduğunu veya sesli çalıştığını düşünüyorsanız eleyebiliriz. Sessiz olması önemli :) (Bu arada bunlar benim gözüme çarpanlar )

Konu başlığını yazarken yanlışlıkla onayladım sanırım görevli arkadaş konu başlığını düzeltebilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark Freezer X124 öneririm. Çift fan takılı şekilde kullanıyorum. 4.1 GHz'e aşırtılmış Ryzen 1600 14nm işlemcimi soğutabiliyor ve sessiz. 120~130W gücü soğutabiliyor. Ryzen 3600 için 65W TDP belirtilmiş. Sorun olmasa gerek.
Hocam X126 RGB nasıl? Ben onu almayı düşünüyorum da.

Cooler Master Hyper 212 LED AM4 uyumlu değil bilginiz olsun.

Birkaç tane test videosu görmüştüm farklı model mi acaba onlar?

Bunu alabilirsiniz, fiyatı çok cazip.

Çok sesli çalıştığını okudum hocam kasayı masanınüstünde yanı yanımda kullanacağım ve ses takıntım var.

Dark Freezer X124 öneririm. Çift fan takılı şekilde kullanıyorum. 4.1 GHz'e aşırtılmış Ryzen 1600 14nm işlemcimi soğutabiliyor ve sessiz. 120~130W gücü soğutabiliyor. Ryzen 3600 için 65W TDP belirtilmiş. Sorun olmasa gerek.

R5 3600 65W dense de 95W kada güç çektiği söyleniyor tam bilgim olmamakla beraber. Önerdiğiniz fan için genelde yorumlar gayet iyi ses konusu nasıl acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı