400TL'ye Gaming mouse önerisi

O mouseler ile neler yapıldığını birazcık hayal edin.

Yanlış olmasın 2.el ararken araştırmayı bilmeniz iyi durumda bir mouse almanızla aynı şeydir. Daha 3 gün önce sadece yan tuşlarından biri çalışmıyor diye satılan SteelSeries Rival 3 mouse aldım hem de 100TL'ye. Sordum adama neden satıyorsun bu kadar ucuza diye adam bana aynen şunu dedi. "Bluetooth'lu mouse aldım ekstra fazlalığımı hayrına versem aynı şey" dedi anlatabilmişimdir umarım kendimi.

Yanlış olmasın 2.el ararken araştırmayı bilmeniz iyi durumda bir mouse almanızla aynı şeydir. Daha 3 gün önce sadece yan tuşlarından biri çalışmıyor diye satılan SteelSeries Rival 3 mouse aldım hem de 100TL'ye. Sordum adama neden satıyorsun bu kadar ucuza diye adam bana aynen şunu dedi. "Bluetooth'lu mouse aldım ekstra fazlalığımı hayrına versem aynı şey" dedi anlatabilmişimdir umarım kendimi.
Kişisel eşyalarda üçün beşin lafının yapılmaması taraftarıyım. Ben rahat edemem yani gider everest sgm x7mi tekrar alır kullanırım ama başkasınınkini kullanamam.

Kişisel eşyalarda üçün beşin lafının yapılmaması taraftarıyım. Ben rahat edemem yani gider Everest sgm X7mi tekrar alır kullanırım ama başkasınınkini kullanamam.

Anlıyorum tabii ki haklısın satıcının nasıl kullandığı neler yaptığını düşünmek biraz can sıkıcı olabiliyor. (delikli mouse alalım o zaman :D[şaka])

Geri
Yukarı