400TL'ye kadar mouse önerisi

Selamünaleyküm. 300-400TL arası bir mouse alacağım genellikle FPS türü savaş oyunları oynayacağım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İstediğim özellikler: Kablolu olması, büyük olması, en azından 4000DPI olması çok hafif olmaması, örgülü kabloya sahip olması.

Not: 400ü az geçen bir mouse görürseniz atabilirsiniz 460-470TL'ye kadar ancak mümkün oldukça 300-400 aralığında mouse önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bende şu an kullanıyorum ve orta tuşu ile Driver'ı dışında iyi mouse. Sensörüde kaliteli. Zamlanma ihtimali çok yüksek.

Selamünaleyküm. 300-400TL arası bir mouse alacağım genellikle FPS türü savaş oyunları oynayacağım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İstediğim özellikler: Kablolu olması, büyük olması, en azından 4000DPI olması çok hafif olmaması, örgülü kabloya sahip olması.

Not: 400ü az geçen bir mouse görürseniz atabilirsiniz 460-470TL'ye kadar ancak mümkün oldukça 300-400 aralığında mouse önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
Claw tutuyorsan Gigabyte auros m2 önerebilirim.

Asus tuf gaming m3 öneririm. Sağ el mouse rgb kendimde kullanıyorum.

Auros önerisi için teşekkürler ancak biraz daha kaba bir ürün güzel olabilir bu çok düz ve kalınlığına göre uzun bir mouse benim için. Ayrıca pençe kullanışı yapmıyorum. Zaten oyun dediysem 1-2 tane FPS oyunu oynarım mouse için onun dışında genelde ofis işleri.

Geri
Yukarı