Keşke olsaydım dediğiniz bir şey var mı?

QuasarWhisper

Centipat
Yer
Antalya
Dediğim gibi, sizin var mı? Bana soracak olursanız, ben bir kuş olmak isterdim. Sadece yemek bulma konusunda sorun çekerdim onun dışında gül gibi yaşardım. Hiçbir derdim yok, yiyecek dışında hiçbir şeyi kafaya takmak zorunda değilim. Beyin adamakıllı düşünemiyor bile. İnsanlar'ın ve dünyanın zaman geçtikçe ne kadar kötü şeyler olduğunu anlıyor insan. Her neyse. Konuyu ağlamak için açmadım. Siz ne olmak isterdiniz?

Dediğim gibi, sizin var mı? Bana soracak olursanız, ben bir kuş olmak isterdim. Sadece yemek bulma konusunda sorun çekerdim onun dışında gül gibi yaşardım. Hiçbir derdim yok, yiyecek dışında hiçbir şeyi kafaya takmak zorunda değilim. Beyin adamakıllı düşünemiyor bile. İnsanlar'ın ve dünyanın zaman geçtikçe ne kadar kötü şeyler olduğunu anlıyor insan. Her neyse. Konuyu ağlamak için açmadım. Siz ne olmak isterdiniz?
Var ya ilginç olacak ama Anti-virüs olmak isterdim(!)
Şaka şaka bir ev kedisi olmak isterdim sanırım.

Yok ben AVG olayım ya, daha çok seviyorum da...

Maalesef dışarıdaki kediler bazen zulüm görebiliyor ve pek sevilmiyorlar, ben biraz konforlu olmak istiyorum.

Ben de link atlama sitesinden indirdiğim antivirüs olayım. Koyar geçerim. 😎

Gerçekten, sokak hayvanlarına yazık. Gördükçe içim dökülüyor.

İnsan olarak futbolcu olmak isterdim ama var olamayacak futbolcu.

Dünyanın en iyisi olarak gösterilen.
Huzur var
Geçim derdi yok.
Para bol.
2 çocuklu ve gül gibi bir eş.

Hayvan olarak ise.

Martı.
Aslan.
Timsah.
Özellikle de kedi olmak isterim.

Geri
Yukarı