403 Access denied hatası nasıl çözülür?

Kağan Kabadayı

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben yapacağım site için YouTube'dan hazır bir chat sistem aldım. Localhost ta bir sıkıntı yok, yazışılıyor fakat bunu profreehost taki public siteme dosyaları aktarıp konuşacağım. Kullanıcıya basınca "403 Access denied" hatası veriyor.
Config.php de profreehost için ayarlamaları yaptım. Peki ya buradaki sorun ne bilen biri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
403 hataları htaccess kaynaklı olur. Veya scriptin kullandığı bazı php fonksiyonları bedava hosting sağlayan servislerde devre dışı bırakılır, sürüm uymaz vs. vs...
Cenuta gibi bir yerden aylık hosting alarak scriptlerinizi test edebilirsiniz. Profreehost adında hayır yok.

403 hataları htaccess kaynaklı olur. Veya scriptin kullandığı bazı PHP fonksiyonları bedava hosting sağlayan servislerde devre dışı bırakılır, sürüm uymaz vs. vs...
Cenuta gibi bir yerden aylık hosting alarak scriptlerinizi test edebilirsiniz. Profreehost adında hayır yok.

Araştırdım ve profreehost'un chat sistemini engellediğini gördüm benim gibi sorun yaşayan yabancı biri vardı forumda sormuştu.
Yine de açıklayıcı cevabınız için teşekkür ederim.
Bir de cevabınızı en iyi cevap olarak işaretliyemiyorum nasıl işaretliyebilirim?

Araştırdım ve profreehost'un chat sistemini engellediğini gördüm benim gibi sorun yaşayan yabancı biri vardı forumda sormuştu.
Yine de açıklayıcı cevabınız için teşekkür ederim.
Bir de cevabınızı en iyi cevap olarak işaretliyemiyorum nasıl işaretliyebilirim?
Soru tipi konularda çözüldü işaretini kullanabilirsiniz. Yine bir sorun yaşarsanız, konu açmayı unutmayın. Yardımcı olmaya çalışırız.

Geri
Yukarı