4030 TL'ye alınan RX 6500 XT iade edilmeli mi?

Samet Kırıcı

Centipat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Merhabalar. İyi Sosyal'ler Amazon'dan Sapphire RX 6500 XT aldım. 4030TL 30 gün geçmedi iade edip Türkiye'den Trendyol'dan 3800TL alınır mı? Sizce hem Türkiye garantili olması için.

Amazon TR'den aldıysanız zaten Türkiye garantili.
Amazondan aldığınız için iadesi kolay olacaktır, o yüzden edebilirsiniz.

Bunları alabilirsiniz.

Amazon TR'den aldıysanız zaten Türkiye garantili.
Amazon'dan aldığınız için iadesi kolay olacaktır, o yüzden edebilirsiniz.

Bunları alabilirsiniz.

Evet Amazon TR fakat satıcı Amazon Germany idi.
Kesinlikle iade et. Aşağı yukari bin lira daha ucuza bulunabiliyor zaten artık senin aldığın fiyattan.

Peki iade işlemini başlatacağımda sizce daha çok düşme ihtimali var mı beklemeli miyim yoksa yeniden alayim mi direk?

Evet Amazon TR fakat satıcı Amazon Germany idi.

Peki iade işlemini başlatacağımda sizce daha çok düşme ihtimali var mı beklemeli miyim yoksa yeniden alayim mi direk?
Bence daha fazla düşer mi yoksa zamlanir mi kolay kolay kimse cevap veremez. Piyasa düşme eğiliminde ama fazlası olur mu orasi muamma. Ben olsam iade edip yenisini de hemen alırdım. En azından bin lira civarı cebinde kalir. Daha fazla düşse de zararın azalmış olur.

Bence daha fazla düşer mi yoksa zamlanir mi kolay kolay kimse cevap veremez. Piyasa düşme eğiliminde ama fazlası olur mu orasi muamma. Ben olsam iade edip yenisini de hemen alırdım. En azından bin lira civarı cebinde kalir. Daha fazla düşse de zararın azalmış olur.

1000TL kaarım olmayacak ya 4030 TL aldım 3600 geri alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı