4050 vs 4060 vs 3060 laptop

Bütçe
25000
Bılmiyorum hocam. Kararsızım hala. 2 sene sonra sistemi satamayacağımı düşünüyorum. Satabilirsemde ucuza gider.

Hocam aklınız karışmasın 2 yıl sonra laptop olmasının hakkını verecekseniz alın. Benim şahsi görüşümce 4-5 yıl götürür sizi. Sonrasında laptopu satıp biraz para ekleyip ister bir laptop ister masaüstü alırsınız.

İki sene sıkıntı çekmeyi mi seçiyorsun? Büyük ihtimalle satarken yine ölü fiyatına gidecek çünkü zaten zayıf bir alet alacaksın.

O zaman elimdeki sistemi şu an satmayacağım hocam. Üniversiteye gitmeden önce satıp üstüne de para koyup 4090 falan alırım her halde. O zamana kadar belki RTX 6000 serisi bile çıkar :)

O zaman elimdeki sistemi şu an satmayacağım hocam. Üniversiteye gitmeden önce satıp üstüne de para koyup 4090 falan alırım her halde. O zamana kadar belki RTX 6000 serisi bile çıkar :)
Ben 3090 sistemin üzerine bugün 40k koymam gerekiyor 4090 olması için. Güzel hayal olmuş :). 2025 bulacak 5000 ler deniyor. 5000 alırsın.

Arkadaşlar merhaba. Önceki konumda da yazdığım RTX 3070 R5 5600 sistemimi satacağım. VG249Q1A ile 23K civarina satmayı düşünüyorum. En fazla 25k olacak şekilde laptop önerebilir misiniz?
Ve 4050 ile 4060 arasındaki fiyat farkı değer mi?
Güzel bir şey varsa bütçeyi 1-2K arttırabilirim.
Hocam neyde karar kıldınız HP Victus'un ekranı IPS ancak kötü olduğu söyleniyordu.

Hocam galiba 2 yıl sonra almak daha mantıklı o zaman bakacağım.
Hocam ben sene başı bakıyordum. Depremden sebep alamadım. 35k alacağım laptopun suan stoğu yok. Yukarıda bir arkadaş demiş 2 sene sıkıntı çekmek falan ben öyle düşünmüyorum. Bana sorarsanız laptoplar düzenli bakımları yapıldığı sürece uzun zaman kullanılabilir. Laptop fanboyluğu yapmaya gelmedim. Masaustulerin performans açısından daha iyi oldukları aşikar. Fakat ben üniversiteye gideceğim ve şuan odamda yer yok. Halen alırsam laptop alacağım. Bu bir seçenek insanları sırf laptop almak istedikleri için eleştiriyorlar. Mantikli olsa tamam. Ben karar vermişim alacağım konu acıyorum bu nasıl kullanan var mı diye. Birisi çıkıp "Bunun yari fiyata 3 katı masaustu dizerim ben😀" gerçekten illallah ettirdiler. Diziyorsan diz bu beni ilgilendirmiyor.

Geri
Yukarı