4060 ekran kartı önerisi

15K TL'ye ASUS 4060 almak mı? Yoksa Colorful'ya da Galax 4060 Ti almak mı? Yap bakalım seçimini. Arada görünüş ve 2-3 derece fark var. Mantıksız bir hareket olduğunu düşünüyorum.
4060ti tabii ki. 2 -3 derece farktan ötürü performanstan kısmak mantıksız olur tabii ki. benim demek istediğim örneğin Galax markalı 4060ti 10 derece ısınıyorsa, Asus alırım 3 derece kurtarırım mantığı.

4060 Ti tabii ki. 2 -3 derece farktan ötürü performanstan kısmak mantıksız olur tabii ki. Benim demek istediğim örneğin Galax markalı 4060 Ti 10 derece ısınıyorsa, ASUS alırım 3 derece kurtarırım mantığı.

Hocam şimdi ben Galax 4060 Ti mı alayım yoksa normal Galax 4060 mı alayım arada çok FPS farkı var mı?

Hocam şimdi ben Galax 4060 Ti mı alayım yoksa normal Galax 4060 mı alayım arada çok FPS farkı var mı?
4060 ile 4060ti'nin arasında gözle görülür bir fark vardır. ki bunu bir ürünün normal versiyonu, pro versiyonu gibi adlandırabiliriz. 4060 versiyonu normal ti versiyonu ise pro. oynayacağın oyunlara göre bir tercih yapman lazım ama tabii yerinde olsam 4060ti alırdım dediğim gibi gözle görülür bir fark mevcut.
Attığım iki linkten oyundaki fps değerlerine bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı