4060 sistemde Cyberpunk'da DLSS açılmıyor

Berk Cafer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Birkaç gün önce RTX 4060'lı bir hazır sistem aldım ve Cyberpunk oynarken DLSS frame generation açmak istiyorum. Ama ekran kartı doğrulaması istiyor. Biraz araştırdım GeForce Experience'tan optimize ettim ekran kartı driverini en güncelini yükledim fakat hâla açamıyorum. Bir çözümü var mı çok can sıkıcı bir durum.

Screenshot_20231020_190353.jpg

Aynı sorunu bende yaşadım Windows'un ayarlarından donanım hızlandırmalı GPU zamanlanmasını açıp bilgisayarı yeniden başlatırsan çözülecektir.
1697818042852.png

Yabancı sitelere baktım aldığım en iyi cevap şuydu: "try double checking the frs is off. İ had never enable it but after an Update it was turn on, i had to disable it in Game settings and reset before i could enable DLSS"

Aynı sorunu bende yaşadım Windows'un ayarlarından donanım hızlandırmalı GPU zamanlanmasını açıp bilgisayarı yeniden başlatırsan çözülecektir.Eki Görüntüle 1983987

Yabancı sitelere baktım aldığım en iyi cevap şuydu: "try double checking the frs is off. İ had never enable it but after an Update it was turn on, i had to disable it in Game settings and reset before i could enable DLSS"

Hepinize teşekkür ederim şu an dışarıdayım eve gittiğim ilk dakika deneyeceğim iyi akşamlar.

Geri
Yukarı