4060 Ti 8 GB alınır mı?

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
RX 6600'den gecmeyi dusunuyorum 4060 Ti'i DLSS3 de isin icine girince 1440 p ultrada cayir cayir calisiyor alınır mı? 16 GB modele gerek yok deniliyor. Haklilar mi? Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus 4060 ti 2 fanlı kullanıyorum memnunum eğer bütçen çok yoksa Palit'in çift fanlı olan 4060ti olanı al en iyi hızı ve sıvı soğutma desteğini o veriyor

2K Ultra için 4060 Ti 16 GB bile vasat bir kart.

O çözünürlükte ve Ultra ayarlarda uzun soluklu gidilmek isteniyorsa 7800 XT ve 4070 Super altındaki kartlara bakılmamalı.

PS5'ten güçlü diye 4060 Ti istedim maksimum bütçem ona yetiyor 16 GB modelde alabilirim öneririrseniz.

1440p ultrada akıyor ama droplarla akar yeni oyunlarda 8 GB VRAM 1440P'de stuttering yapıyor.

16 GB modeli alsam sorun kalkar mı?

8gb vram güncel oyunlarda 2k ''ultra'' da asla yeterli olmaz her türlü drop yersiniz ayrıca 16gb versiyonu bile 2k için uzun vadeli değil(kas gücü) eğer her jenerasyonda değiştiririm kartımı diyorsanız 16gb versiyonu alınabilir ama uzun vadeli bir şey arıyorsanız ikisi de yetersiz olur.

8 GB VRAM güncel oyunlarda 2K "Ultra" da asla yeterli olmaz her türlü drop yersiniz ayrıca 16 GB versiyonu bile 2K için uzun vadeli değil(kas gücü) eğer her jenerasyonda değiştiririm kartımı diyorsanız 16 GB versiyonu alınabilir ama uzun vadeli bir şey arıyorsanız ikisi de yetersiz olur.

21k bütçeye ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı