4060 Ti sistem kaç TL eder?

Hocam böyle düşük stoklu sistemleri genelde çok az kişi alabiliyor zaten alanların bir kısmı da al satçı oluyor yanlış bilmiyorsam. Ekran kartının Ventus modeli olması dışında sorun yok gerçekten de sistemde.

Yılbaşı olunca fiyatların artması bana katkı sağlamaz mı diyorsunuz hocam?

Hocam diyelim ki siz şu an 18'e koydunuz sonrasında eğer alıcı çıkmazsa fiyatta küçük düşüş olacak ya da eğer pazarlık yaparsanız. 17.500 veya 17'ye yılbaşı olmadan düşürseniz yılbaşında size olacak 20 TL olur ona da enflasyonun artmasıyla alıcı çıkacak mı bilemem. Biraz çok karıştırdım ama bence böyle olur gidişat hocam. Zaten 20 veya 21 TL şu anki 18 ile falan aynı olur diye düşünüyorum.

Hocam diyelim ki siz şu an 18'e koydunuz sonrasında eğer alıcı çıkmazsa fiyatta küçük düşüş olacak ya da eğer pazarlık yaparsanız. 17.500 veya 17'ye yılbaşı olmadan düşürseniz yılbaşında size olacak 20 TL olur ona da enflasyonun artmasıyla alıcı çıkacak mı bilemem. Biraz çok karıştırdım ama bence böyle olur gidişat hocam. Zaten 20 veya 21 TL şu anki 18 ile falan aynı olur diye düşünüyorum.
o zaman şuan 21 veya 20ye koyup pazarlık payı bırakmak en mantıklısı olur değil mi)

O zaman şu an 21 veya 20ye koyup pazarlık payı bırakmak en mantıklısı olur değil mi)

Aynen öyle kankam ama 21'e değil 20'ye koysan daha iyi olur diye düşünüyorum. Zaten o ince hesaplar önemli değil sen bir 20 civarı koy pazarlık olduğunu da belirt eğer alıcı çıkmazsa değişiklik yaparsın. Haydi iyi akşamlar hocam.

Geri
Yukarı