4070 laptopta Rainbow Six: Siege dusuk FPS

Ivarthebonelesss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar internet kafelerde 2060 ile 1K da hiç kasmadan 300 saat oynamıştım oyunu bugün oyuna tekrardan başlamayı düşünüp 4070 8 GB i9 13900H 2K 240 Hz ve 16 GB RAM'lik laptopuma indirdim oyunu. Tüm ayarları ultraya alıp 2K da 55 FPS alıyorum normal midir? RDR 2K ultrada 70-75 FPS alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar internet kafelerde 2060 ile 1K da hiç kasmadan 300 saat oynamıştım oyunu bugün oyuna tekrardan başlamayı düşünüp 4070 8 GB i9 13900H 2K 240 Hz ve 16 GB RAM'lik laptopuma indirdim oyunu. Tüm ayarları ultraya alıp 2K da 55 FPS alıyorum normal midir? RDR 2K ultrada 70-75 FPS alıyordum.
Masaüstü performansıyla laptopun performans farkını gösteren güzel bir konu olmuş. Hocam ilginç bir olay mecbur 2k'dan 1080p'Ye düşüreceksiniz. Yoksa 55 fps oynanmaz o oyun.

Ayrıca fişte oynayın, bu kadar güçlü ayarlarda bataryanın gücüyle oynarsanız fps baya düşük çıkar.

Masaüstü ile laptop performansı aynı olmaz. Oyun oynamak istiyorsan masaüstü toplaman gerekiyor. Laptoplarda ki donanımlar masaüstünde ki kadar performanslı değiller. Bir de laptoplar da ki ekran kartlarında watt değeri de önemli. Aynı ekran kartının 90W, 100W gibi farklı versiyonları oluyor ona da dikkat edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstü ile laptop performansı aynı olmaz. Oyun oynamak istiyorsan masaüstü toplaman gerekiyor. Laptoplarda ki donanımlar masaüstünde ki kadar performanslı değiller. Bir de laptoplar da ki ekran kartlarında watt değeri de önemli. Aynı ekran kartının 90W, 100W gibi farklı versiyonları oluyor ona da dikkat edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop GPU gücü 140W bir de RDR2'yi 2K her şey ultrada oynatırken R6'yi oynayamıyorum ve laptop hep fişte.

vulkan olarak açmayı denediniz mi? play butonunun yanındaki oka basıp vulkan olarak açmayı deneyin bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı