4070 Ti alınır mı?

• Konuyu başlatan Lyc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
Bence şu an alınmaz birazcık daha düşecek ASUS 21.600TL yaklaşık olarak INNO3D ise 21.000TL. Millet doğal olarak ASUS'u tercih ediyor. Bundan dolayı INNO3D gibi kötü demeyelim de diğerlerine göre az tercih edilen markalar fiyatta düşüş yapmalı ve yapacaklardır da. Bence şu an beklenmeli yeni bir kart olduğu için ama zamanınız yoksa almak istiyorsanız alabilirsiniz.
Sonradan düzenleme:
INNO3D ASUS TUF kartın fiyatına gelmiş. Ne yapıyorlar anlamadım ama düşürmeleri gerek yoksa kartı satamazlar Türkiye pazarında.

Alacağım marka Galax hocam.

Ben 4070 Ti dışında bir kart önermedim ama 12 GB VRAM yeterli değil DLSS falan kurtarmayacak. Rahat bir şekilde 4K için en az 16 GB lazım.

4K için almıyorum hocam zaten.

21k bilmem ama rtx 4070 ti son derece güzel kart. Gözü kapalı alınır. 12 gb vram yeterli tabikide. Yetmez diyen arkadaşlar 4k 165 hz monitör yada 4k ultra ayarlarda 165 fps mi alıyorsunuz, öyle monitör vede fps almak için zaten 4090 almak lazım. diğelimki 4k 165 hz monitor kullanıyorsun, onların fiyatlarıda zaten komple sistem parası..

21k bilmem ama RTX 4070 Ti son derece güzel kart. Gözü kapalı alınır. 12 GB VRAM yeterli tabii ki de. Yetmez diyen arkadaşlar 4K 165 Hz monitör ya da 4K Ultra ayarlarda 165 FPS mi alıyorsunuz, öyle monitör ve de FPS almak için zaten 4090 almak lazım. Diğelimki 4K 165 Hz monitor kullanıyorsun, onların fiyatları da zaten komple sistem parası.

12 GB VRAM yeterli falan değil kart 4K da 100 FPS verebilecek kapasitede ama VRAM yüzünden kısıtlanıyor.

Alacağım marka Galax hocam.

4K için almıyorum hocam zaten.

Tamam hocam alabilirsiniz.

Geri
Yukarı