Çözüldü 4070 Ti sistem oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sarilimon

Centipat
Daha fazla  
Güc kaynagi yetsin diye 600 Watt'dan 750 güc kaynagi aldim oyun atiyor bazende ekran siyah oluyor, PC resetleniyor. Yardımcı olur musunuz?

ASUS TUF B550 anakart.
1 TB M.2
8x2 16 GB RAM.
4070 Ti.
750 güc kaynagi.
Gigabyte 31.5 G32qc monitör.

Hayırlı olsun, denediğinizde bilgi verirsiniz.

Sistemi kurali 20 dk oldu ilk testi yabdim şimdi oyunlara girip bakacağım.

Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Şu an açtım 40 dk oyundayim 2 k Full Max ayarlarda.

%33 işlemci %75 RAM %43 ekran karti bir son cikmadi 3 gün kulanimdan sonra her şey cikar oradaya :D
Ben sizin yaşadığınız hata yüzünden sistem yenilemeye kadar gittim. Ekran kartımdan şüpheleniyordum ki hata raporlarında ekran kartı için hatalar gözüküyordu. 10K ekran kartına vereceğime hazır sistemlerden sistem seçip sistem yeniledim.

Büyük şehirdeyseniz güvenilir bir teknik serverise bakdirsaniz daha mantikli 200 bin nüfüslu bir yerdeyim deneyimsiz insanlara emaned edemiyorum 2 k monitörünüz var mı sorusuna 2 katli monitör mü diyen adamlara siztem emaned edilmez :D

Büyük şehirdeyseniz güvenilir bir teknik serverise bakdirsaniz daha mantikli 200 bin nüfüslu bir yerdeyim deneyimsiz insanlara emaned edemiyorum 2 k monitörünüz var mı sorusuna 2 katli monitör mü diyen adamlara siztem emaned edilmez :D
Yok hocam yapmasına kendim de yapardım aslında. Farklı ram, farklı işlemci, işlemcinin kendi gpu’sunu da denedim ancak düzeltemedin. 1 yıldır uğraşıyordum. Bana da biraz bahane oldu açıkcası yeni sistem almak için 😂

Geri
Yukarı