4070 Ti sistem Warzone 2'de maksimum 100 FPS veriyor

Hocam DSR önerir misiniz ve açınca olan görüntü kalitesinden memnun musunuz?

Hocam DSR önerir misiniz ve açınca olan görüntü kalitesinden memnun musunuz?

Yani doğal bir 2K ya da 4K kalite sunmuyor ancak 1080P'ye göre kaliteli bir görüntü sunuyor. Şahsen çoğu oyunu 1440p 1620p de oynuyorum ve memnunum tavsiye ederim.

Çözebildiniz mi?

Çok sinie bozucu gerçekten.
Sistemi warzone icin dizecek olsaydim kesinlile 6900XT alirdim competitive ayarlarda 200 FPS oynatiyor bir kac turk yayincidan izlemistim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam durumu çözebildiniz mi? aynı sorunu ben de yaşıyorum warzone 2.0'da low ayarlar da 90-120 fps arası gidip geliyor msi 4070 ti - 13600k var ddr5 sistem, halbuki bu olay 1 hafta önce yoktu ben de 150 fps'den aşağı almıyordum, bir güncelleme sonrası bir şey mi oldu, benim sistemde mi sorun var tribe girdim

hocam durumu çözebildiniz mi? aynı sorunu ben de yaşıyorum warzone 2.0'da low ayarlar da 90-120 fps arası gidip geliyor msi 4070 ti - 13600k var ddr5 sistem, halbuki bu olay 1 hafta önce yoktu ben de 150 fps'den aşağı almıyordum, bir güncelleme sonrası bir şey mi oldu, benim sistemde mi sorun var tribe girdim

Son düzenleme:
kral yaptınmı sorunu senin hataların aynısı yaşıyorum 5600xden geçtim aynı işlemciyi aynı ekran kartı çözebildinmi

Son düzenleme:
kral yaptınmı sorunu senin hataların aynısı yaşıyorum 5600xden geçtim aynı işlemciyi aynı ekran kartı çözebildinmi
Kral Windows 11 kullanıyorsan Windows 10'a geç, ben böyle hallettim, çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…