4070 Ti sistem Warzone 2'de maksimum 100 FPS veriyor

4070 Ti ekran kartı için 700-750W PSU öneriliyor. Şahsen bende de 7-8 yıllık 750W 80+ Bronze bir PSU vardı. Eski olmasından kaynaklı güvenipte 4070 Ti gibi bir ekran kartını emanet edemedim ve 850W 80+ Gold bir PSU aldım. Bende R5 5600 ile 4070 Ti kullanıyorum ve monitörüm 1080p. Oyunları DSR ile 1440p ve 1620p de oynuyorum. Ona rağmen ekran kartı kullanımım oyundan oyuna değişiyor ancak ortalama %92-99 arası kullanıyor. Kaldı ki sizin monitörünüz 2K ve işlemcinizde güçlü. Tavsiyem önce NVIDIA Denetim Masası 3D ayarların yönetilmesi kısmından oyununuzu bulun ve düşey senkronizasyon ayarını hızlı olarak ayarlayın. Bu şekilde bir deneyin eğer fayda etmezse bu ayara ek olarak DSR ile çözünürlüğü 2160p yapıp deneyin.
Hocam DSR önerir misiniz ve açınca olan görüntü kalitesinden memnun musunuz?

Çok sinie bozucu gerçekten.
Sistemi warzone icin dizecek olsaydim kesinlile 6900XT alirdim competitive ayarlarda 200 FPS oynatiyor bir kac turk yayincidan izlemistim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam durumu çözebildiniz mi? aynı sorunu ben de yaşıyorum warzone 2.0'da low ayarlar da 90-120 fps arası gidip geliyor msi 4070 ti - 13600k var ddr5 sistem, halbuki bu olay 1 hafta önce yoktu ben de 150 fps'den aşağı almıyordum, bir güncelleme sonrası bir şey mi oldu, benim sistemde mi sorun var tribe girdim

Benim bir abimde de böyle bir problem var. Naptıysak bizde çözemedik. Önceden FPS'i 200 falandı, şimdi RX 6750 XT ile her ayarda 80-90 alıyor, ekran kartı kullanılmıyor gibi bir şey.

Biz Warzone'un optimizasyon sorunundan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Her şeyi denedik çünkü. İşlemci 4.4 GHz idi 4.8 GHz boostladık, her grafik ayarıyla oynadık, BIOS sürümü değiştirdik, GPU Driver sürümü değiştirdik hala aynı.

En son sanırım oyunu 2K Highda falan oynuyordu herhalde yine 80-90 FPS. Bari düşük FPS alıyoruz oyun güzel gözüksün diye bayağı yükseltti ayarları. Ama sizin kart daha güçlü olduğundan grafik yükseltmekte çok tatmin etmez.

Bence bir Update bekleyin, zira biz 3-4 gün içinde her şeyi denedik. Ne yaptıysak ekran kartını kullandıramadık.
hocam durumu çözebildiniz mi? aynı sorunu ben de yaşıyorum warzone 2.0'da low ayarlar da 90-120 fps arası gidip geliyor msi 4070 ti - 13600k var ddr5 sistem, halbuki bu olay 1 hafta önce yoktu ben de 150 fps'den aşağı almıyordum, bir güncelleme sonrası bir şey mi oldu, benim sistemde mi sorun var tribe girdim

Son düzenleme:
kral yaptınmı sorunu senin hataların aynısı yaşıyorum 5600xden geçtim aynı işlemciyi aynı ekran kartı çözebildinmi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı