4070 Ti Super ekran kartı için hangi marka tercih edilmeli?

Bütçe
40.000-50.000

QwixeR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 4070 Ti Super alacağım. Bunun için hangi marka önerirsiniz. Örnek olarak işte ASUS al ya da MSI al marka takıntısı yapma Gainward al gibi önerilerinizi bekliyorum. Öneren arkadaşlar neden o markayı almam gerektiğini de açıklarsa sevinirim. Yani soğutma bakımından daha iyi gibi belirtirse iyi olur. Elimde Word kart var taksitle alacağım bunun için 12 taksit vade illaki olacak şu sitede uygun önerdiği marka yazarsanız sevinirim.

Taksitle en uygunu hangisi ise onu al. Soğutma sıkıntısı yaşamazsın bu kartlarda. Bütçe 40-50k ise 4070TiS önermem bu arada haberin olsun. Tabii taksitle ne kadar olur bilemem mesela 4070TiS Galax 33k ama 12 taksit baya vade farkı koyar gibi. Sistemin nedir onu da yazarsan sevinirim.
Bu arada 12 taksit harbiden çok vade farkı koyuyor. O fiyatlara 4080Super bulunuyor yani...

Merhaba 4070 Ti Super alacağım. Bunun için hangi marka önerirsiniz. Örnek olarak işte ASUS al ya da MSI al marka takıntısı yapma Gainward al gibi önerilerinizi bekliyorum. Öneren arkadaşlar neden o markayı almam gerektiğini de açıklarsa sevinirim. Yani soğutma bakımından daha iyi gibi belirtirse iyi olur. Elimde Word kart var taksitle alacağım bunun için 12 taksit vade illaki olacak şu sitede uygun önerdiği marka yazarsanız sevinirim.
World karta 6 taksit vade farksız alabiliyorsunuz. Sisteminizi yazarsanız sevinirim.

Gaming.gen'de aynı kart 6 ayda vade farksız bölüyor world karta. Hem de 2K daha ucuz ve yetkili satıcı.

Gaming.gen'de aynı kart 6 ayda vade farksız bölüyor world karta. Hem de 2K daha ucuz ve yetkili satıcı.

Evet orada görmüştüm arkadaş world yazmış ben kendi kartım garanti diye ona bakmışım doğru 6 ay vade farksız varmış.

Sistem bilgisi olarak;

Anakart: MSI B450M Gaming Plus Max.
İşlemci: AMD 3600X.
RAM: 3200MHz 8x4 32 GB RAM.

Benim amacım DDR5 sisteme geçmek ama yavaş yavaş malum Türkiye fiyatlarından dolayı bu yüzden de ilk ekran kartı alıp işlemci RAM anakartı alana kadar şu anlık kullanmak bir tık darboğaz durumu yaşasamda. Galaxy nasıl bir markadır 33bin TL gibi fiyat bantlarına buldum. 12ay vade farkı ile 40bin TL gibi bir tutara denk geliyor. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Fikir önerisi sunucak arkadaşlar yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı