4070Ti SuprimX sistem toplama

Peki ileride 4K monitor alsam yine sıkıntı olmaz değil mi tam anlamadim ben bu olayi bencmarklarla PC Build sitesi yapar diyor yuzde 30 yanlismi bakiyorim ben acaba.

4K da asla darboğaz olmaz sadece performans düşer biraz sıkıntı çıkarmaz kullanabilirsiniz.
Ancak aldığınız monitör ghosting sorunlu onu da belirtiyim.

Evet yani kötü bir monitör almışsınız internetten ghosting test yapabilirsiniz.
Bu arada sistemin parçalarına karar verdinizmi.
Ben baya arastirip video falan izledim youtubede ama yabancilar hep intel daha iyi diyor bende kararsiz kaldim sanirim 13600k yada kf yada duz 13600 i7 secicem ryzen niyeyse hep dusuk puan almis tek cekirdek bencmarklardan

Ben bayağı arastirip video falan izledim YouTube'da ama yabancilar hep Intel daha iyi diyor bende kararsiz kaldim sanirim 13600K'ya da kf ya da duz 13600 i7 seçeceğim Ryzen niyeyse hep dusuk puan almis tek cekirdek bencmarklardan.

i7 ile paranızı çöp etmeyin bence.
Arada çok fark yoksa 13600K iyi olabilir ama benim tavsiyem AM5 bir işlemci almanız hem anakartı işlemci yükseltmeye daha açık olur hem de fp açısından daha iyiler.

Arada çok fark yoksa 13600K iyi olabilir ama benim tavsiyem AM5 bir işlemci almanız hem anakartı işlemci yükseltmeye daha açık olur hem de fp açısından daha iyiler.
Evet zaten am5 olsun ddr5 ram olsun istiyorum bin lira fark var i7-13600 ile ryzen7700 arasinda

Thermaltakein bi kasasi hosuma gitti olurmu acaba
Core v51 ring edition diye bi kasa

Son düzenleme:
H5 elite guzel gorunuyor uc tanede fani varmis onlar bi ise yariyormi acaba sivi sogutucu veya kule tipi sartmi

Desene am5 ve ddr5 ile uyumlu degil i7 amd bitek am5 uyumlu yaziyor yani amd almak zorundayim sanirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı