4096X2304@24Hz nedir?

Hocam, bunu çözemeyiz. Üretici tarafından konuluyor.

Hem yazılımsal hem donanımsal olarak.

Hocam o aslında QHD. Bakabilirsiniz. K kelime anlamıyla 1000 için kullanılır. 4K=4000, 2K=2000 gibi. 3840X2160=4K, 1920X1080=2K olur. 4000 ve 2000 piksel.

Alırsınız hocam. 144 Hz için kilit vardır.

Ohhh içime su serpildi hocam ya kalpten gidiyordum çok hayal kurdum 120 Hz için :)

Hocam merhaba bir şey sorabilir miyim BIOS'tan graphic devieden discrete graphic seçince NVIDIA denetim masasında ekran ayarları vs. Geliyormuş doğru mu bu video linki :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
saniye: 4:06
Ohhh içime su serpildi hocam ya kalpten gidiyordum çok hayal kurdum 120 Hz için :)

Hocam merhaba bir şey sorabilir miyim BIOS'tan graphic devieden discrete graphic seçince NVIDIA denetim masasında ekran ayarları vs. geliyormuş doğru mu bu video linki :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
saniye: 4:06.

Hocam kafam karıştı bu konuda bir düşünceniz var mı?

Hocam merhaba, HDMI 1.4'den baglayınca Intel HD Graphics 620 baglanmış oluyor, 120Hz almama engel çıkarabilir mi, BIOS'tan discrete graphic seçerek sorun olursa, sorunu kaldırır mı ortadan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı