40TL Steam oyun tavsiyesi

Hocam şimdi machinarium diye oyun gördüm onu da bir sorayım alsam mı yine Cadılar Bayramı indiriminde olur mu diye?

Oyunlar: Little misfortune, Papers, Please (açıkçası hemen almayı düşünüyorum kararsızım), unpacking, Stardew Valley (bunda da kararsız kaldım indirime girer belki diye riske atmaya değer mi diye) diğerleri beklesin dedim fran bow ve FNAF.

"Stardew "Max zaten indirime girince 12TL oluyor ama bu indirimde indirime girmez bekleme al stardewi valleyi o kadar zaman geçmiş yani en çok zammı hak eden oyun zamlarlarsa normaldir o kadar iyi yoruma.
"Little misfortune" bekleyebilirsin bu indirimde büyük olasılıkla indirime girecek oyunlardan bir tanesi.
"Papers, Please" için indirim bekleme çünkü bu oyun indirime girince 3.60tl gibi bir fiyata sahip oluyor ve satın alamazsın ülkemiz için 5.50TL altı oyun fiyat politikası yüzünden ve yapımcı bunu görürse indirime sokmadan önce zamlar ve fiyat 200TL'ye yakın büyük ihtimal 190TL olur ve onu %80 zamlar ve öyle satar. Tavsiyem Papers, Please'i de satın alman ve beklememen.
"Unpacking" için indirim bekleyebilirsin fakat bu indirimlerde indirime gireceğini sanmam anca günlük fırsatlarda veya hafta için hafta sonu rastgele indirimler sırasında belki girebilir indirime ama garantisi yok tabii.
Machinarium da şöyle diyeyim bende almayı düşünüyorum şuan ve oyun başka sitelerde bi tık pahalı bi kaç katı fiyat olarak daha fazla zamlanmaz ve indirime girmez zaten bence al gitsin.
[/QUOTE]
Hocam o zaman Papers Please, Machinarium'u şimdi alayım ama Stardew Valley birkaç gün beklemeli daha iadelerin parası hesaba geçmedi sizce birkaç güne bu zam gelir mi?
Unpacking'i indirime girince. FNAF, Fran Bow ve Little Misfortune ise cadılar bayramı indiriminide alırım. Sizin cadılar bayramı indiriminde indirime girerse tavsiye ettiğiniz bu tarzda oyunlar var mı?

"Stardew "Max zaten indirime girince 12TL oluyor ama bu indirimde indirime girmez bekleme al stardewi valleyi o kadar zaman geçmiş yani en çok zammı hak eden oyun zamlarlarsa normaldir o kadar iyi yoruma.
"Little misfortune" bekleyebilirsin bu indirimde büyük olasılıkla indirime girecek oyunlardan bir tanesi.
"Papers, Please" için indirim bekleme çünkü bu oyun indirime girince 3.60TL gibi bir fiyata sahip oluyor ve satın alamazsın ülkemiz için 5.50TL altı oyun fiyat politikası yüzünden ve yapımcı bunu görürse indirime sokmadan önce zamlar ve fiyat 200TL'ye yakın büyük ihtimal 190TL olur ve onu %80 zamlar ve öyle satar. Tavsiyem Papers, Please'i de satın alman ve beklememen.
"Unpacking" için indirim bekleyebilirsin fakat bu indirimlerde indirime gireceğini sanmam anca günlük fırsatlarda veya hafta için hafta sonu rastgele indirimler sırasında belki girebilir indirime ama garantisi yok tabii.
Machinarium da şöyle diyeyim bende almayı düşünüyorum şu an ve oyun başka sitelerde bir tık pahalı birkaç katı fiyat olarak daha fazla zamlanmaz ve indirime girmez zaten bence al gitsin.

Hocam o zaman Papers, Please, machinarium'u şimdi alayım ama Stardew Valley birkaç gün beklemeli daha iadelerin parası hesaba geçmedi sizce birkaç güne bu zam gelir mi?
Unpacking'i indirime girince. FNAF, fran bow ve little misfortune ise Cadılar Bayramı indirimini de alırım. Sizin Cadılar Bayramı indiriminde indirime girerse tavsiye ettiğiniz bu tarzda oyunlar var mı?
[/QUOTE]

Stardew "bence" zam almaz diye düşünüyorum senin iadeler gelene kadar, Cadılar Bayramı bir gelsin hele öneririm bir şeyler :D o kadar çok oyun var ki kafamda ne yazacağımı bilmiyorum kütüphanemde olan ve olmayanlar dahil ama genel olarak bir göz gezdirip söylerim şu veya şu iyidir diye tavsiye ederim veya fiyat olarak al yatırım sayılır ve güzel oyundur vs. BioShock Collection da kaçırmamanı öneririm btw. Key olarak da yukarıda arkadaşın bahsettiği etalie girip 20TL veya 40TL altı Steam Windows oyunlarına bakarsan eğer Steam fiyatlarının çok çok altında birkaç oyun göreceksin şu an oraya bakıyorum almak isteyebilirsin :D

"Papers, Please" için indirim bekleme çünkü bu oyun indirime girince 3.60tl gibi bir fiyata sahip oluyor ve satın alamazsın ülkemiz için 5.50TL altı oyun fiyat politikası yüzünden ve yapımcı bunu görürse indirime sokmadan önce zamlar ve fiyat 200TL'ye yakın büyük ihtimal 190TL olur ve onu %80 zamlar ve öyle satar. Tavsiyem Papers, Please'i de satın alman ve beklememen.
Machinarium da şöyle diyeyim bende almayı düşünüyorum şuan ve oyun başka sitelerde bi tık pahalı bi kaç katı fiyat olarak daha fazla zamlanmaz ve indirime girmez zaten bence al gitsin.
Hocam o zaman Papers Please, Machinarium'u şimdi alayım ama Stardew Valley birkaç gün beklemeli daha iadelerin parası hesaba geçmedi sizce birkaç güne bu zam gelir mi?
Unpacking'i indirime girince. FNAF, Fran Bow ve Little Misfortune ise cadılar bayramı indiriminide alırım. Sizin cadılar bayramı indiriminde indirime girerse tavsiye ettiğiniz bu tarzda oyunlar var mı?
[/QUOTE]
Hocam Undertale indirime girer mi peki? Beklemeye gerek var mı yoksa şimdiden alınabilir mi?

Hocam o zaman Papers, Please, machinarium'u şimdi alayım ama Stardew Valley birkaç gün beklemeli daha iadelerin parası hesaba geçmedi sizce birkaç güne bu zam gelir mi?
Unpacking'i indirime girince. FNAF, fran bow ve little misfortune ise Cadılar Bayramı indirimini de alırım. Sizin Cadılar Bayramı indiriminde indirime girerse tavsiye ettiğiniz bu tarzda oyunlar var mı?

Hocam Undertale indirime girer mi peki? Beklemeye gerek var mı yoksa şimdiden alınabilir mi?
[/QUOTE]
Undertale sürekli olarak %70 indirime girip 5.40TL olduğu için şu anki duruma göre satın alınamaz hâle geliyor. Onun için direkt olarak satın alman daha doğru olacaktır ki zamlanırsa fiyatı 149-190 civarı bir fiyat olacaktır ve o zaman da %70 indirimle bile şu anki halinden pahali olur, al gitsin.

Geri
Yukarı