4100 TL PC toplama

4100 TL PC önerisi bekliyorum. Hazır, toplama hiç fark etmez.

Aşağıdaki hocam.

Ne kadar götürür hocam bu bilgisayar. :)
Vallahi AAA oyunlarda ayar kisilarak 1080P de 3 4 sene, 720p de medium high arası da aynı şekilde olur diye düşünüyorum.
E spor oyunlarında veya orta dereceli oyunlarda 7 8 senesi var.
E spor oyunlarında 10 sene bile götürebilir, benim GTX 550 Ti var, 10 sene öncesinin giriş seviyesi kartı, e spor oyunlarında hala fazlasıyla yetiyor, öyle düşünün.
Ekran kartı upgrade yapılırsa (işlemci rtx 2060 super-2070 arasi rahat besliyor 1080p de) AAA oyunlarda ilk 5 6 sene high-ultra olur, son 4-5 sene de biraz ayar kisilarak gider diye düşünüyorum.

Vallahi AAA oyunlarda ayar kisilarak 1080p de 3 4 sene, 720p de medium high arası da aynı şekilde olur diye düşünüyorum.
E spor oyunlarında 10 sene bile götürebilir, benim GTX 550 Ti var, 10 sene öncesinin giriş seviyesi kartı, e spor oyunlarında hala fazlasıyla yetiyor, öyle düşünün.
Ekran kartı upgrade yapılırsa (işlemci RTX 2060 SUPER-2070 arasi rahat besliyor 1080p de) AAA oyunlarda ilk 5 6 sene high-Ultra olur, son 4-5 sene de biraz ayar kisilarak gider diye düşünüyorum.

İstediğim oyunları oynatmasa siz önermezsiniz zaten. (Müslüman değilseniz kusura bakmayın) umarım Allah hepimize iyi bir bilgisayar nasip eder.
Vallahi AAA oyunlarda ayar kisilarak 1080p de 3 4 sene, 720p de medium high arası da aynı şekilde olur diye düşünüyorum.
Ekran kartı upgrade yapılırsa (işlemci RTX 2060 SUPER-2070 arasi rahat besliyor 1080p de) AAA oyunlarda ilk 5 6 sene high-Ultra olur, son 4-5 sene de biraz ayar kisilarak gider diye düşünüyorum.

Son fiyat güncellemesi son rakam 5000 TL - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 945017706 bu bilgisayar nasıl hocam :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı