412 Puan ile Fen Lisesine Girmek

Cengiz E.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 8. sınıf öğrencisiyim. TEOG sınavına girdim ve her iki sınavda dahil olmak üzere puanımı hesapladım. 412 aldım. Şöyle bir bakınca girmem imkansız gibi fakat şu siteyi buldum: www.eokulegitim.com: İstanbul Fen Liseleri Taban Puanları TEOG 2014 2015 burada tam da benim puanıma uygun liseler var ama özel diyor. Ben tercihe bu liselerden birini yazarsam yerleştikten sonra herhangi bir ek ücret alacaklar mı özel olduğu için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fen lisesi yapamazsın kardeşim sen anadolu lisesine git, illaki yapacam dersen birine git. Özel okul pek tercihim değildir ama bu puanla pek iyi yerlere gidemezsin. Fende çabuk sıkılır ve yorulur, anadolu lisesine geçersin. Tabiki belli fiyatları var belli bir miktar burs verirler kalanı sen ödersin.

Bahçelievler Anadolu Lisesi tercihlerinin en başında olsun, orayı hedefle bence. Füsun Yönder Anadolu Lisesine gidersin en kötü. Şunuda ekle Dede Korkut Anadolu Lisesi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı