4200 TL bilgisayar toplama

Frocordx

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Sizce bir bilgisayar almak mı yoksa şu an kullandığım bilgisayara yükseltme yapmak mı?

Şu anki bilgisayarımın özellikleri şu şekilde;

Ekran kartı: GT630.
İşlemci: i7-4770 3.40GHz.
RAM: 8 GB.
Anakart: Bilmiyorum, yazmıyor.
Harddisk: 250 GB.
SSD: Yok.
Ayrıntı için CPU-Z fotoğraflarını koyuyorum.
Şu an bildiğim bileşenler bunlar. sizce bunlara yükseltme yapmalı mıyım yoksa direkt sıfır bilgisayar mı almalıyım? Eğer sıfır bilgisayar diyorsanız 4000-4200 TL arası olursa çok memnun kalırım. Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• cpu1.png
    cpu1.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba arkadaşlar. Sizce bir bilgisayar almak mı yoksa şu an kullandığım bilgisayara yükseltme yapmak mı?

Şu anki bilgisayarımın özellikleri şu şekilde;

Ekran kartı: GT630.
İşlemci: i7-4770 3.40GHz.
RAM: 8 GB.
Anakart: Bilmiyorum, yazmıyor.
Harddisk: 250 GB.
SSD: Yok.
Ayrıntı için CPU-Z fotoğraflarını koyuyorum.
Şu an bildiğim bileşenler bunlar. sizce bunlara yükseltme yapmalı mıyım yoksa direkt sıfır bilgisayar mı almalıyım? Eğer sıfır bilgisayar diyorsanız 4000-4200 TL arası olursa çok memnun kalırım. Herkese şimdiden teşekkür ederim.
O sisteme 8GB daha RAM ekle, SSD ekle ve GTX 1660S ekran kartı al. Toplam 2800TL falan tutar. Oyunlarda 5500TL bandına toplanacak sıfır bilgisayarlar kadar performans alırsın.

CORSAIR VS550 550W 80+ 120mm Fanlı PSU | ITOPYA

CORSAIR VS550 550W 80+ 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
Ben bu parçaları aldıktan sonra bilgisayarıma nasıl takacağım?
Bu parçaları aldıktan sonra bilgisayara nasıl takacağım, benim işlemcim güzel değil mi yeni bir işlemci almaya gerek var mı ki ?
O sisteme 8GB daha RAM ekle, SSD ekle ve GTX 1660S ekran kartı al. Toplam 2800TL falan tutar. Oyunlarda 5500TL bandına toplanacak sıfır bilgisayarlar kadar performans alırsın.
Ama anakartım destekleyecek mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı