4200 TL GTX 1070 ve Ryzen 5 1600 Sistem Toplama

philosopher42

Hectopat
Daha fazla  
4200.jpg

Arkadaşlar sistem bu. Bence 4000 TL civarına bu sistemi önerin. @Neko @ShadYaqz @CJack60 @JohnMacTavish Sistem nasıl hocam? Farklı sitelerden toplayarak yaptım ancak Sinerji'den falan da toplasan çok fiyat farkı olmaz diye düşünüyorum.

İleride bir 8 daha eklersin. Acil ise SSD'yi çıkarırsın RAM'i 16 yaparsın.
Bir de aklımda şey kaldı 3-4 sene sonra ben bu sisteme bir 1070 daha eklesem işlemci darboğaz yapar mı? Tabi anakartı SLI uyumlu olanla değiştireceğim.

Olmaz, bu bütçeye 1070 sıkıştıracağım diye her şeyden kısılmaz. Her şey FPS değil. @FantastikTürk
Eksi yönleri neler onları da söylerseniz daha iyi olur. Ona göre bir şeyler yapmaya çalışacağım. İşlemci ve ekran kartı gayet iyi. Hadi anakartı Asus'un B350-Plus modeliyle değiştirsen. Kasa ve PSU da gayet yeterli bence. 120 gb SSD win10 ve bazı temel uygulamalar için yeterli. Rami de eklersin sonradan diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Olmaz, siz kendiniz saydınız zaten. Daha kaliteli bir PSU, daha iyi bir anakart, 16 GB RAM ve 240 GB SSD, daha iyi bir kasa alınmalı eğer 1070 konacaksa.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı