4200 TL'ye monitör önerisi

Kullandığım monitör
Çok memnunum ama 900 TL zam gelmiş bunu öneririm .
Beklemek indirime götürür mü daha pahalliya mi mal olur bilemedim Dell tavsiyesinde bulunan monitörden çok bir farkı var mı ? :)

Beklemek indirime götürür mü daha pahalliya mi mal olur bilemedim Dell tavsiyesinde bulunan monitörden çok bir farkı var mı? :)

Alınır alınmaz değil ama Dell'i OC yapamazsın örneğin. Veya sanırım AUX girişi falan yok Dell'de ama panel Gigabyte 10 üzerinden 8 ise Dell'in paneli 10 üzerinden 9 gibi düşün bir panel kalitesi farkı var yok diyemem.

Alınır alınmaz değil ama Dell'i OC yapamazsın örneğin. Veya sanırım AUX girişi falan yok Dell'de ama panel Gigabyte 10 üzerinden 8 ise Dell'in paneli 10 üzerinden 9 gibi düşün bir panel kalitesi farkı var yok diyemem.
Dell in paneli gigabyte a göre daha mı iyi

Evet uçurum bir fark bekleme ama ikisi de çok iyi sadece Dell bir tık önde diyebilirim.
Dell modelinin standı çok yer kaplıyor mu peki ? Masa biraz dar sorun olur mu

- Monitor
Abimin uzun zamandır kullandığı Bi monitör sanada tavsiye ederim özellikle oyun odaklı olucaksan iyi performans alabilirsin.
Tavsiye için teşekkür ederim ama şuan Dell ile gigabyte arasında kaldım. Bu arada ne kadar süredir kullanıyor ?

Dell modelinin standı çok yer kaplıyor mu peki ? Masa biraz dar sorun olur mu

Tavsiye için teşekkür ederim ama şuan Dell ile gigabyte arasında kaldım. Bu arada ne kadar süredir kullanıyor ?
Dell'i bilmiyorum ama Gigabyte'ın 37 cm en geniş yeri ayağının ölçtüm kendi monitörümden . Dell'de daha dardır muhtemelen .

Geri
Yukarı