4200 TL'ye Sistem Tavsiyesi

Casper'in kafasına göre koyduğu bir anakart. Malesef ismini gizlemişler casper network gibi birşey yazıyor. Doların düşmesini bekliyorum konu açıcam sizce düşer mi ?

Casper'in kafasına göre koyduğu bir anakart. Malesef ismini gizlemişler casper network gibi birşey yazıyor. Doların düşmesini bekliyorum konu açıcam sizce düşer mi ?
Uefi Bios desteği var mı anakartınızda pek sanmıyorum ama olacağını dolar konusuna gelirsek bence düşecektir.Daha ne kadar yükselebilir ki ekran kartınızı almaya yakın bir zamanda bu OC konusunu açınız.O zaman daha çok yardımcı oluruz.

Monitörüm 1080 p değil. 5 sene önce almıştım. Monitörü sonramı alsam yoksa diğer bileşenleri kısıp monitör mü alsam kararsızım. Şimdi o ekran kartına 1600*900 monitör takılırmı :)

Monitörüm 1080 p değil. 5 sene önce almıştım. Monitörü sonramı alsam yoksa diğer bileşenleri kısıp monitör mü alsam kararsızım. Şimdi o ekran kartına 1600*900 monitör takılırmı
Bence diğer bileşenlerden kısmayın çünkü tek bir parça için diğer bir çok parçayı kısmaya değmez.

Sistem toplama ile ilgili son konum. SSD olsa iyi olur ama olmasa da olur. Alınacak bir sistem.
i5.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı