420mm sıvı soğutma uyumlu kasa tavsiyesi

Hüseyin Doğan

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 9 7950X 3D sistem için Arctic Liquid Freezer II 420 sıvı soğutucu almayı düşünüyorum. Kasa konusunda çok fazla seçenek kafamı karıştırıyor. Radyatörün üst kısma rahat monte edildiği ve ön tarafı mesh olan kasa tavsiyeleriniz nelerdir? Bütçe olarak herhangi bir aralık belirlemedim F/P olarak da üst kalite olarak da her türlü tavsiyeye açığım. RGB gibi bir beklentim yok sadece salt performans soğutma istiyorum.

Bu rehberlere bakın hocam.

ASUS ROG Helios GX601 alabilirsin, görüntüsü güzel kasa arıyorsan.

Yardımlarınız için çok teşekkürler. Phanteks P600'ün ön tarafının kapalı olması sıcaklık açısından çok büyük bir sıkıntı oluyor mu acaba? Ben yıllardır P300 modelini kullanıyorum ama OC ile pek işim olmadığı için sıcaklık sorunu çekmemiştim.

Yardımlarınız için çok teşekkürler. Phanteks P600'ün ön tarafının kapalı olması sıcaklık açısından çok büyük bir sıkıntı oluyor mu acaba? Ben yıllardır P300 modelini kullanıyorum ama OC ile pek işim olmadığı için sıcaklık sorunu çekmemiştim.
Sıcaklıkla ilgili büyük bir sorun yaşacağınızı düşünmüyorum hocam.

420'lik kasa sana tavsiyem ben Lian Li LANCOOL III kullanıyorum 420'lik soğutucu Corsair iCUE elit Capellix H470i

Yeni konular

Geri
Yukarı