430.000 TL'ye kadar araç önerisi

Daha fazla  
En fazla 430K verebilirim arkadaşlar. Otomatik, manuel fark etmiyor. 2-3 sene kullanıp daha sonra yükselteceğim satarken zorlanmayacağım bir araç istiyorum.

Temiz Clio 4 bulabilirsen al hocam . Hem alıcısı çok, hem parçası ucuz , hem ideal otomobil.

Bu fiyatlara artık düzgün araç bulmak çok zor. 2005 model ve üstü Toyota Yaris, Renault Clio veya Honda'nın modellerine bakılabilir.

Modeli daha yüksek olsun isterseniz 2015 model ve üstü Doblo, Kangoo gibi minivanlara bakılabilir.

Ben 6 yılda 5 Doblo değiştirdim. Alıp satması kolay oluyor. Ancak temizini bulmak da kolay olmuyor. Bu 5 Doblo'nun 4'ünde debriyaj merkezlerini değiştirmek zorunda kaldım.

Ağır hasarlı araç almayın, baş ağrıtır. Satarken piyasanın altına bile zor satılır. Masraf yapıp albenisini çok iyi hale getirirsiniz o zaman satışı kolaylaştırırsınız ama ben yaptınız masrafa değmez diye düşünüyorum.

Ayrıca Bağcılar Yüzyıl'daki galericilere bulaşmayın. Bugüne kadar orada düzgün esnafa rastlamadım. Oraya defalarca alma niyetiyle gidip eli boş döndüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı