4300 TL'ye kadar olan Msi laptop önerisi

lostlonca2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben alacağım bilgisayarı render yapmak, oyun oynamak ve çizim yapmak için kullanacağım acilen yardım lazım lütfen. Bir de önereceğiniz laptopun linkini atarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
MSI PX60 6QE-293TR
Alternatif olarak: Asus N552VW-FW171Tl
[TBODY] [/TBODY]
Farklı fiyatlar var ama illa ki birileri kampanya falan yapmıştır. :)

Msi Ge72 6qd-267xtr I7 17.3" Fhd Taşınabilir Bilgisayar + Çanta 753 - n11.com

kendi kullandığım ürün aynı linkten aldım 1 ay kadar önce gayet memnunum. sıcaklık olarak 75 dereceyi geçtiğini görmedim gta 5 yüksek ayarlarda oynarken. Normal kullanımda maksimum 45 derece gördüm. Ssd olması ddr4 ram olması klavye ışıklandırması gibi gibi bir çok artısı var.

Selam dostum. n11'den ufak tefek alışverişlerim olmuştu ama hiç 3-4 bin liralık sipariş vermedim. Herhangi bir sorun yaşanır mı acaba? İade durumları nasıl oluyor acaba eğer bir sıkıntı olursa?

Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi sitelerden daha iyidir. Bu ikisinin müşteri hizmetleri tam bir fiyasko. Aynı satıcılar N11 üzerinden yapılan işlemlerde daha dikkatli ve özenli davranıyor. 2-3 senedir alış-veriş yaparım sorun yaşayıpta N11 ya da satıcı ile çözemediğim konu olmamıştır.

MSI PX60 6QE-487XTR GTX 960M Notebook

Son düzenleme:
İadelik bi durum yaşamadım nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama arkadaşın attığı ebrarbilgisayardan alırsan taksit durumunda vade farkı oluyor.n11 üzerinden vade farksız aldım ben

Msi Ge72 6qd-267xtr I7 17.3" Fhd Taşınabilir Bilgisayar + Çanta 753 - n11.com

kendi kullandığım ürün aynı linkten aldım 1 ay kadar önce gayet memnunum. sıcaklık olarak 75 dereceyi geçtiğini görmedim gta 5 yüksek ayarlarda oynarken. Normal kullanımda maksimum 45 derece gördüm. Ssd olması ddr4 ram olması klavye ışıklandırması gibi gibi bir çok artısı var.
Hocam öncelikle merhaba, ürünü araştırdım beğendim ancak bir olaya gözüm takıldı ürünü satın aldığınız sitede sırt çantası gönderilmiyor demişsiniz aslı varmıdır? Yoksa gönderiliyor ama orjinal Msi çantasımı değil?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı