4300 TL'ye sistem tavsiyesi

hamzaa433

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben sistemi kafamda kurdum. Sizin de yorumunuzu alayım dedim. Bu siteler güvenilir midir? Geriye 1100 liram kalıyor, bu para ile anakart, kasa ve PSU almam gerekecek. Anakart ve kasa çok pahalı olmasın. Anakarta biraz daha çok önem veriyorum. Görüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam nasıl duymazsın, 1650 Super :)
peki ekran kartının markası nasıldır sizce biliyor musunuz?
Ayrıca kasanın daha uygun fiyatlısını bulamaz mısınız çok sevinirim iyi geceler.

öö.PNG

Bu arada o bütçeyle bu şekilde bir şey de yapılabilir.
İşlemciye OC yapacaksanız biraz bütçe arttırıp anakartı B450 bir model ile değiştirmeni öneririm.

Son düzenleme:
1650 Super'i değil kfa2 markasını ilk defa duyuyorum.
Bu arada o kasa 800 TL civarlarında normalde, Vatan en ucuz fiyatlı zaten. Bütçe yetmiyorsa buna bakın:

Hocam güzel değil mi soğutması pek fan göremedim.Ayrıca bana yazdığınız ramı alıyorum uyumlu olucak değil mi ?
Eki Görüntüle 539752
Bu arada o bütçeyle bu şekilde bir şey de yapılabilir. Sadece OC yapacaksanız biraz bütçe arttırıp anakartı B450 bir model ile değiştirin.

Hocam RAM düşük ya, ama kasa güzelmiş link var mı?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, ben sistemi kafamda kurdum. Sizin de yorumunuzu alayım dedim. Bu siteler güvenilir midir? Geriye 1100 liram kalıyor, bu para ile anakart, kasa ve PSU almam gerekecek. Anakart ve kasa çok pahalı olmasın. Anakarta biraz daha çok önem veriyorum. Görüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler.

CHERRY-APOCALYPSE/ASUS ROG STRIX GTX 1650 SUPER Advanced Edition 4GB/AMD Ryzen 5 2600/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA bir de şuna bütçeyi az aşıyor ama bak RAM'i 16 yaparsan iyidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı