4300GE ile 1050 Ti darboğaz olur mu?

İyi anlamda. Yani 1050 Ti ile kullanırsanız çok daha iyi performans elde edersiniz.
tek derdim şu apu sistem ya sıkıntı çıkarır diye korkuyorum sizce almalı mıyım?
@Musa Tekin şu an kullandığın işlemcinin dahili ekran kartı RX Vega 6. Bu ekran kartı da GT 1030 kartından 2-3 FPS daha performanslı. Yani 1050 Ti ile aralarında yaklaşık 2 katlık performans farkı var. GTX 1050 Ti'ye geçersen 2 kat daha fazla performans alırsın demek istiyorum. Yine de GTX 1050 Ti'nin fiyatını söylersen daha yardımcı olabiliriz.
4900 tl şu an 2 gün önce 4500 dü fakat babam erteledi ama ya bu ay yada öbür ay kesin alıcaz ve korktuğum şey stokta 2 tane var satılırsa nerden stok bulacam
Valla çoğu kişi 1050 Ti'ın son çıkan oyunlardan performansından şikayetçi diye biliyorum.
ben fivem pubg ve valorant oynuyorum bu oyunlarda sıkıntı çıkacağını pek düşünmüyorum sizce?

tek derdim şu apu sistem ya sıkıntı çıkarır diye korkuyorum sizce almalı mıyım?

4900 tl şu an 2 gün önce 4500 dü fakat babam erteledi ama ya bu ay yada öbür ay kesin alıcaz ve korktuğum şey stokta 2 tane var satılırsa nerden stok bulacam

ben fivem pubg ve valorant oynuyorum bu oyunlarda sıkıntı çıkacağını pek düşünmüyorum sizce?
O fiyatlara gtx 1650, rx6500xt bulabilirsiniz ve daha çok performans alırsınız. Rx6500xt de emin değilim ama 1650 de kesinlikle darboğaz yapmaz.

4900 TL şu an 2 gün önce 4500'dü fakat babam erteledi ama ya bu ay ya da öbür ay kesin alacağız ve korktuğum şey stokta 2 tane var satılırsa nereden stok bulacağım.

GTX 1650S dengi. GTX 1050 Ti alacağına bunu al daha mantıklı.

Hocam 4300GE almak istiyorum GT 740'dan ne kadar farkı vardır (ileride ekran kartı alacağım) idareli kullanılacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı