4300TL Sistem Önerisi

Bütçe
4300
İkisini de bu bütçede bulmak zor. Gaming gecesinde o ekran kartını bekler de bekler. Çok yakın bir zamanda bu fiyata vereceklerini düşünmüyorum.

Arada stoklara geliyor bu 2 kartta veya i3 10100 (F) olmayan modeli alır içindeki grafik birimi ile hafif işler yapabilir ekran kartı alana kadar.

Toplam 2450TL, Gaming gecesinden 1800TL'ye RX 5500 XT almaya çalışın öyle toplam 4250TL yapıyor ileride para olunca 1 adet daha RAM ekleyin.
Monitör 1300TL gayet iyi kendimde sahibim, 4ms olması sizi yanıltmasın gtg 4ms çoğu monitör 1ms demesine rağmen ortalama gtg 3-5 arası veriyor bu bütçede Samsung sadece kağıt üzerinde 1ms yazmamış.

Acil lazım bana hocam en fazla 1 hafta bekleyebilirim. Bir de bu aralar adam akıllı indirim olmuyor diye duydum.

Arada stoklara geliyor bu 2 kartta veya i3 10100 (F) olmayan modeli alır içindeki grafik birimi ile hafif işler yapabilir ekran kartı alana kadar.

Gaming gecesi hakkında pek iyi şeyler duymadım. Ama teşekkürler.
Sadece yazdığın oyunları oynayacaksan ilk arkadaşın sistemi çok güzel ama GTA 5 olsun Assassin's Creed olsun bunları oynayamazsın.

Teşekkür ederim.

Hocam kendim birçok kez alışveriş yaptım bir sorun olmadı garanti de de ekran kartımı gönderdim 1 hafta içinde değişim yapıp gönderdiler.

Arkadaşlarımdan bozuk ekran kartı gönderdiklerini duymuştum. Ama tavsiye için teşekkürler araştırıcağım.
Aslında arkadaşımdan rx570 4gb alabilirim. Eğer alabilirsem ilk sistemi ekran kartsız olarak seçerim. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Teknobiyotik sinerji İtopya vb sitelerinden bakabilirsin hocam parçaları tek tek başka sitelerden almak daha ucuza gelir. Çok kötü bir zaman bilgisayar almak için ekran kartları inanılmaz pahalıya satılıyor. 1650 Super'den aşarıya kart almamaya çalışın derim oyun için alıyorsan ekran kartına yatırım yap işlemciye değil. Kasa olarak Sharkoon lit 100 kasasını şiddetle tavsiye ederim inanılmaz bir kasa.

Geri
Yukarı